Amerikalı Boksör Floyd Mayweather, Ringlere Dönüyor - Son Dakika

Amerikalı Boksör Floyd Mayweather, Ringlere Dönüyor

2 yıl önce

Amerikalı boksör Floyd Mayweather, 1 yıl aranın ardından ringe çıkmaya hazırlanıyor. 2017'de Conor McGregor ile karşılaşan dünya şampiyonu Floyd Mayweather, Japon dövüşçü Tenshin Nasukawa ile karşılaşacak.

Amerikalı Boksör Floyd Mayweather, Ringlere Dönüyor, System.String[]

Karma dövüş sanatlarıyla bir anlaşma imzalayan Amerikalı boksör, 31 Aralık'ta Japon Tenshin Nasukawa ile karşılaşacak. 5 farklı kategoride şampiyonluğu bulanan 41 yaşındaki Mayweather, ilk kez karma dövüşte bir mücadeleye çıkacak. 31 Aralık'taki maçın duyurulmasının ardından açıklamalarda bulunan Amerikalı boksör, ''Farklı bir şey yapmak istedim.'' dedi.

"HER ŞEYİ BAŞARABİLİRİM"

Birleşik Amerika dışında da kendini göstermek istediğini söyleyen Maywweather, "Eğer zihnen hazır olabilirsem, her şeyi başarabilirim" şeklinde konuştu. 20 yaşındaki Japon rakibine de değinen tecrübeli boksör, "Çok genç ve çok hızlı. Ringe çıktığımızda insanlar onun tarafında olacaktır.'' dedi.

REKORUNU 50 GALİBİYETE ÇIKARMIŞTI

Floyd Mayweather, son olarak 2017'de Conor McGregor ile karşılaşmış ve rakibini yenerek, rekorunu 50 galibiyete çıkartmıştı.

Amerikalı Boksör Floyd Mayweather, Ringlere Dönüyor
Haber Yayın Tarihi: 05.11.2018 05:06 

YORUMLAR


Son Dakika

Bakan Soylu da Acun'un programına katılıp bağış yaptı
Koronavirüs ile ilgili tüyler ürperten görüntü! Hastanın kriz geçirdiği anlar kamerada İntihar eden kadının üzerinden "Canımdan bezdim" notu çıktı

Son Dakika Haberleri