Amerikalı oyuncu Felicity Huffman'ın cezaevinde mahkum elbisesiyle çekilmiş fotoğrafı yayınlandı - Son Dakika

Amerikalı oyuncu Felicity Huffman'ın cezaevinde mahkum elbisesiyle çekilmiş fotoğrafı yayınlandı

4 ay önce

Umutsuz Ev Kadınları dizisinin Amerikalı yıldızı Felicity Huffman , rüşvet suçlaması ile tutuklu bulunduğu California cezaevinden ilk fotoğrafı yayınlandı. 56 yaşındaki oyuncunun 7806-112 numaralı yeşil mahkum elbisesi giydiği görülüyor.

Amerikalı yıldız oyuncu Felicity Huffman'ın, rüşvet suçlaması ile tutuklu bulunduğu California cezaevinde kocası ve kızının kendisini ziyaret ettiği sıradakoyu yeşil mahkum elbisesi ile çekilmiş fotoğrafı, New York Times gazetesi tarafından paylaşıldı.

14 GÜN HAPİS CEZASI VERİLMİŞTİ

Kızı Georgia'nın iyi bir üniversiteden kabul alması için rüşvet verdiği ortaya çıkan ve 14 gün hapis cezası verilen Felicity, geçen salı günü teslim olup cezasını çekmek için cezaevine konulmuştu.

RÜŞVET VERDİĞİ ORTAYA ÇIKMIŞTI

56 yaşındaki Huffman, kızını üniversiteye aldırmak için rüşvet verdiği ortaya çıkınca Mart ayında polis tarafından bir gün gözetim altında tutulduğu için o bir gün de cezasından sayılacak ve oyuncu hapishanede sadece 13 gün geçirecek.

Felicity gelecek pazar günü tahliye olacak.

Amerikalı oyuncu Felicity Huffman'ın cezaevinde mahkum elbisesiyle çekilmiş fotoğrafı yayınlandı
Haber Yayın Tarihi: 20.10.2019 03:27 

YORUMLAR


Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatını verdiği Çankırı-Ankara kara yolunun yapımı başladı
1 TL'ye aldığı şişeleri sanat eserine dönüştürüp 50 euroya satıyor Batman'daki otogar cinayetinde katile ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verildi

Son Dakika Haberleri