Amerikalı ünlü sunucu Stephanopoulos'un Kovid-19 testi pozitif çıktı - Son Dakika

Amerikalı ünlü sunucu Stephanopoulos'un Kovid-19 testi pozitif çıktı

13.04.2020 18:14
Amerikalı ünlü sunucu Stephanopoulos'un Kovid-19 testi pozitif çıktı, System.String[]

Amerikan ABC kanalı sunucusu George Stephanopoulos'a yeni tip koronavirüs (Kovid-19) teşhisi konuldu.

Amerikan ABC kanalı sunucusu George Stephanopoulos'a yeni tip koronavirüs (Kovid-19) teşhisi konuldu.

ABC'nin internet sitesindeki haberde, "Good Morning America" programını sunan Stephanopoulos'un karısı oyuncu ve yazar Ali Wentworth'e yaklaşık iki hafta önce yapılan Kovid-19 testinin sonucunun pozitif olduğu belirtildi.

Bu süreçte Wentworth'ün kendini evde karantinaya alması üzerine çocuklarının bakımı için kocası George Stephanopoulos, sunduğu program için yayına evden katılmaya başladı.

Aynı zamanda Bill Clinton'ın ABD başkanlığı dönemindeki danışmanlarından olan Stephanopoulos, yaptığı açıklamada, kendisinin de Kovid-19 testinin pozitif çıkmasının sürpriz olmadığını belirtti.

Yeni tip koronavirüs teşhisi konan ünlü sunucu, virüsün ateş, öksürük, baş ağrısı ve nefes darlığı gibi belirtilerini taşımadığını ve kendini gayet iyi hissettiğini ifade etti.

ABD'de 1992'de düzenlenen başkanlık seçimlerinde aday olan Bill Clinton'un seçim kampanyasında görev alan Stephanopoulos, daha sonra da seçimin galibi olan Clinton'un danışmanlığını yapmıştı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Amerikalı ünlü sunucu Stephanopoulos'un Kovid-19 testi pozitif çıktı - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Yerli otomobilin bataryasında da kullanılacak! Türkiye lityum üretimine 7 Aralık'ta başlıyor Anne ve babanın tüfekle vurulan çocukları için feryadı yürekleri dağladı Rus YouTuber, hamile kız arkadaşını canlı yayında öldürdü Vaka sayısının 1 haftada yüzde 100'e ulaştığı Antalya'da koronavirüs haritası tamamen kırmızıya döndü Otel baskınında bir polisimizi şehit eden katilin cenazesini, memleketine götürecek araç bulunamadı Türk-İş'in Bakan'a yönelttiği soru asgari ücret zammı görüşmelerine damga vurdu: Bu ücretle geçinmek mümkün mü? Tekirdağlı Türk ile evlenen Rohini Kösoğlu Beyaz Saray'da Ağrı-İran sınırındaki 81 kilometrelik güvenlik duvarı projesi sona erdi