Son Dakika Haberleri: Ankara'daki Kargo Şirketinden Gelen Koku AFAD Ekiplerini Harekete Geçirdi

Ankara'daki Kargo Şirketinden Gelen Koku AFAD Ekiplerini Harekete Geçirdi

6 gün önce

AFAD ekipleri, Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde bir kargo şirketi şubesinde zehirli gaz şüphesi üzerine inceleme yaptı. Yoğun koku nedeniyle gözlerinin yandığını söyleyen iş yeri çalışanı, "İçeride yoğun bir koku başladı. Gözlerimizi, boğazımızı yaktı." dedi.

Ankara'nın Yenimahalle ilçesindeki kargo şubesinde oluşan koku endişe yarattı. İş yerinde ölçüm yapan AFAD ekipleri, kokunun temizlik ürünlerinden sızmış olabileceğini belirtti.

İŞ YERİNDEN ÖKSÜREREK ÇIKAN ÇALIŞAN AFAD EKİPLERİNİ ARADI

Olay, saat 19.00 sıralarında Ostim Organize Sanayi Bölgesi (OSB) 100. Yıl Bulvarı'ndaki kargo şubesinde meydana geldi. Şubenin çalışanları, içeriyi saran yoğun kokudan rahatsız olarak sokağa çıktı. Gözleri yaşaran ve öksürmeye başlayan çalışanlar, durumu polis ve AFAD ekiplerine bildirdi. Adrese gelen polis ekipleri, iş yerini güvenlik şeridiyle kapattı. AFAD ekipleri, maske ve özel kıyafetle içeri girerek koku ölçümü yaptı. Kokunun doğalgazdan kaynaklanmadığını tespit eden AFAD çalışanları, içerideki temizlik ürünlerinden sızmış olabileceğini belirtti.

"GÖZLERİMİZİ, BOĞAZIMIZI YAKTI"

Yoğun koku nedeniyle gözlerinin yandığını söyleyen işyeri çalışanı, "İçeride yoğun bir koku başladı. Gözlerimizi, boğazımızı yaktı. Sonra da dışarı çıktık. Şu anda ilgileniyorlar ama nereden ne kokusu geliyor, bilmiyoruz. Öksürmemize ve gözlerimizin yaşarmasına neden oldu" dedi.
OSB`lerde 800 Bin Yeni İstihdam Hedefleniyor Can Havliyle Depremden Kaçan Vatandaş Ölümden Son Anda Kurtuldu Krizi Fırsata Çevirdiler! Kiralık Kaleciler Saatte 50 TL Kazanıyor Denizli'de Bir Deprem Daha Meydana Geldi!