Son Dakika Haberleri: Barış Pınarı Harekatı'na katılan komandolar, Türk halkına mesaj gönderdi

Barış Pınarı Harekatı'na katılan komandolar, Türk halkına mesaj gönderdi

2 ay önce

Türkiye'nin terörist unsurları temizlemek için başlattığı operasyon kapsamında bölgedeki komandolar, ailelerine selam göndererek "Tüm terörist unsurları bölgeden temizleyeceğiz" mesajı verdi.

Barış Pınarı Harekatı'na katılan komandoların, "Tüm terörist unsurları bölgeden temizleyeceğiz" mesajı, Milli Savunma Bakanlığı'nca Twitter'dan paylaşıldı.

"TERÖRİST UNSURLARI BÖLGEDEN TEMİZLEYECEĞİZ"

Bakanlığın, 'Barış Pınarı Harekatı'na katılan Kahraman Komandolarımızdan asil milletimize mesaj var' notuyla paylaşılan videoda iki komandonun sözlerine yer verildi. Bölgede elinde silahla operasyona katılan komando, "'Ölürsem şehit, kalırsam gazi' anlayışıyla tüm terörist unsurları bölgeden temizleyeceğiz. Buradan aileme selam söylüyorum, bizi hiç düşünmesinler, devletimizin imkanları, milletimizin duasıyla moral motivasyonumuz çok yüksek. Dualarını bizden hiç eksik etmesinler" dedi.

"ALLAH, ANNEMDEN BABAMDAN RAZI OLSUN"

Başka bir komando da "Ben buradan anneme ve babama beni yetiştirdikleri, bu günlere getirdikleri, bu devlete hizmet ettikleri için çok teşekkür ediyorum. Biz buraya 'ölürsem şehit, kalırsam gazi' anlayışıyla geliyoruz. Bütün milletimizden Allah razı olsun, annemden babamdan razı olsun" ifadelerini kullandı.

Barış Pınarı Harekatı'na katılan komandolar, Türk halkına mesaj gönderdi
İsviçre'de terör örgütü PKK/YPG sempatizanları Türk bayrağı yaktı

YPG/PKK'lı teröristlere önce kıskaç sonra çevirme: Kuzeye süpürme harekatıyla yok edilecekler

Barış Pınarı Harekatı'nda Resulayn kontrol altına alındı

Haber Yayın Tarihi: 12.10.2019 01:13 Kaynak: DHA5 kız öğrenciye tacizle suçlanan öğretmen tutuklandı
Egemen Bağış, Prag büyükelçiliği görevine başladı Konaklama vergisinde değişikliğe gidildi! Vergi oranı yüzde 2'ye çekildi