Ankara Valisi Yüksel'den, 10 Nisan Polis Gününü Kutlaması - Son Dakika

Ankara Valisi Yüksel'den, 10 Nisan Polis Gününü Kutlaması

09.04.2014 10:17
Ankara Valisi Yüksel'den, 10 Nisan Polis Gününü Kutlaması, System.String[]

Ankara Valisi Yüksel, 10 Nisan Polis Teşkilatının 169. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Ankara Emniyet Müdürü Kadri Kartal'a kutlama mesajı gönderdi.

Ankara Valisi Alâaddin Yüksel, 10 Nisan Polis Teşkilatının 169. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle Ankara Emniyet Müdürü Kadri Kartal'a gönderdiği mesaj ile polislerin günlerini kutladı.

Vali Yüksel mesajında, "Huzurlu ve güvenli Ankara'yı vazgeçilmez hedef kabul ederek üstün hizmet ve sorumluluk anlayışı içerisinde görevlerini ifa eden başta siz olmak üzere Ankara Emniyet Müdürlüğünde görevli tüm çalışma arkadaşlarımın bu anlamlı ve önemli günlerini kutluyorum" dedi.

Günümüzde her alanda hızla gelişen ve özellikle meydana gelen toplumsal değişim ve dönüşümler sonucunda halkın polisten beklentilerinin de arttığı belirtilen mesajda şunlar kaydedildi:

"Bu bağlamda vatandaşlarımızın büyük destekleri ile güvenlik hizmetlerinin daha da geliştirileceğine ve toplum destekli güvenlik hizmetleriyle de etkinliğin giderek arttırılacağına yürekten inanıyorum ve Ankara Polisine güveniyorum. Hizmetlerinde bulunmaktan büyük bir onur duyduğu Ankaralılara üstün hizmet ve sorumluluk anlayışıyla görevlerini ifa eden Ankara Polisi'nin gerek teknik ve gerekse taktik yapılanmasıyla bugün geldiği noktanın her türlü takdirin üzerinde olduğunu" vurgulayarak "Toplumsal huzuru sağlanmış, çağdaş kalkınmasını gerçekleştirmiş, huzurlu ve güvenli bir Ankara vazgeçilmez hedefimizdir. Gününüz kutlu olsun."

Ankara Valisi Yüksel'den, 10 Nisan Polis Gününü Kutlaması

- Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel Ankara Valisi Yüksel'den, 10 Nisan Polis Gününü Kutlaması - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! Bahçeli'den "Ordu Katar'a satıldı" diyen CHP'li Başarır'a sert tepki: Silahlı kuvvetlere zilletin lekesi sürülemez Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 454 liradan işlem görüyor Bomba iddia: Kendi evinde karantinaya giren Hadise ve Kaan Yıldırım ayrıldı Henüz 14 yaşında! Ağabeyine tek cümlelik mesaj atan Eylül 1 haftadır kayıp Son dakika! İYİ Parti'den asgari ücret zammı önerisi: 3 bin TL olsun Adana'da 1 lira 75 kuruşluk kapkaç yapan 2 hırsız tutuklandı İlk aşılar 11 Aralık'ta uygulanacak, ilk iki doz aşıyı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca olacak Paula Dapena isimli kadın futbolcu, Maradona'yı anmayı reddetti: İstismarcı ve tecavüzcüye saygı duymam