Ankaragücü beraberliği sonrası taraftarlar Fatih Terim'i istifaya davet etti - Son Dakika

Ankaragücü beraberliği sonrası taraftarlar Fatih Terim'i istifaya davet etti

2 ay önce

Galatasaray, 2-0 öne geçtiği maçta 10 kişi oynayan Ankaragücü ile 2-2 berabere kaldı. Ankaragücü ligde 6 maç aradan sonra puan alırken, Galatasaray taraftarı Fatih Terim'i istifaya davet etti.

Süper Lig'in 15. haftasında Galatasaray, 2-0 öne geçtiği maçta 10 kişi kalan Ankaragücü ile 2-2 berabere kaldı. Zirve yarışında ağır yara alan Galatasaray'da taraftarlar, 90 dakikanın sona ermesiyle sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

Fatih Terim'in yaptığı değişiklikler tartışma konusu olurken, taraftarlar deneyimli hocayı istifaya davet etti. İşte atılan tweet'lerin bazıları...

KÖTÜ GİDİŞATIN SORUMLULUĞUNU KAPTANLAR ÜSTLENDİ

Öte yandan, 2-2 biten Ankaragücü maçının ardından Selçuk İnan, Muslera ve Donk, yayıncı kuruluşa birlikte röportaj verdi. İlk olarak söz alan Selçuk taraftarlardan özür dilerken Muslera da geçen sezonu hatırlatıp, "Ligdeki puan durumuna bakıldığında çok abartılı fark yok." dedi.

Ankaragücü beraberliği sonrası taraftarlar Fatih Terim'i istifaya davet etti
Galatasaray'da kaptanlar, kötü gidişatın sorumluluğunu üstlendi!

Haber Yayın Tarihi: 14.12.2019 10:42 

YORUMLAR


Son Dakika

THY'nin 150 TL sabit bilet uygulaması sosyal medyada tepki çekti
Sosyal medyada sahte hesap açan vicdansızlar, "Enkaz altındayım" diye tweet attılar Elazığ depreminin ardından Melih Gökçek'in attığı tweet, sosyal medyada büyük tepki topladı

Son Dakika Haberleri