Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (6) - Son Dakika

Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (6)

21.02.2013 14:48
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (6), System.String[]

Foto.*Vali Altıparmak, Aksu bölgesindeki 2B arazilerinin rayiç bedellerin düşürülmesi için çalışma yapıldığını açıkladı.

Foto: Yangın bölgesinden

===

*Vali Altıparmak, Aksu bölgesindeki 2B arazilerinin rayiç bedellerin düşürülmesi için çalışma yapıldığını açıkladı.

2B'de rayiç bedeller düşürülecek

ANTALYA Valisi Ahmet Altıparmak, Aksu bölgesindeki 2B arazileriyle ilgili belirlenen rayiç bedellerin aşağıya çekilmesi noktasında çalıştıklarını söyledi. Vali Altıparmak, Belarus Gıda Bakanı Alexsander Zabella ve beraberindeki heyetin ziyaretinin ardından gazetecilerin 2B arazilerinin rayiç bedelleriyle ilgili sorularını yanıtladı. Rayiç bedellerin yüksekliğinden şikayet ederek eylem yapan Aksulu vatandaşların yaşadığı sorunla ilgili çalıştıklarını anlatan Vali Altıparmak, "Bu eylemden önce biz buraları detaylı olarak takip edip konuşuyorduk. Hem milletvekillerimizle hem de Ak Parti Genel Başkan Yardımcıları ile 'ne yapılabilir' diye değerlendirdik. Onların da çok büyük gayreti var" dedi.

YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ

Rayiç bedellerin belirlenmesi konusunda Ankara'dan gelen uzmanların bölgede yaptıkları incelemenin ardından karar verildiğini aktaran Vali Ahmet Altıparmak, şöyle konuştu: "Bu fiyatlar insanlara fazla geliyor. Onlar da kendi çapında haklı. Bu haklılıkları noktasında biz onların davalarını takip ediyoruz. Birkaç gün önce de Başbakanlık'ta bu konuyu anlattım. 'Aksu bölgesi sıkıntılı, fiyatları yeninden ele almamız lazım' dedim. Zaten bu gayret devam ediyordu. Keşke olmasaydı, hiç gerek yoktu. Çünkü hakikaten çok yakından bizler ve siyasiler takip ediyoruz. Uygun bir seviyeye çekmeye çalışıyoruz."

ÇÖZÜM BULMAYA ÇALIŞIYORUZ

Aksu'daki sorunun bir tarafta villa arsaları, diğer tarafta da mülkiyet sorunu olan arsaların bulunmasından kaynaklandığına dikkati çeken Vali Ahmet Altıparmak, şöyle devam etti: "Mülkiyeti sorunlu arsa villa arazisine yakın olunca, gelen uzman ister istemez 'bu bölgenin fiyatı bu' diyor. Bunun için özel çalışmamız gerekiyor. Onu zorluyoruz. Çiftçilerin istediği seviyede olmaz tabii ki ama rayiç bedellerin makul bir seviyeye çekilmesi noktasında çalışmalar devam ediyor. Fiyatlarla ilgili çiftçilerimizin serzenişi olduğunu ifade ediyoruz. Bazı noktalarda haklılıkları olduklarını ifade ediyoruz. Çözüm bulmaya çalışıyoruz."

Özgür ÖZTÜRK/ANTALYA, (DHA)

Foto: Vali Altıparmak

===

Altın Portakal'da Şiirli Günler

16. Altın Portakal Şiir Ödülü Sempozyumu yarın 23 Mart Cumartesi günü AKM Perge Salonu'nda gerçekleşecek. Sempozyumda, 'Yalangezen' adlı eseriyle geçen yıl Altın Portakal Şiir Ödülü'ne değer görülen Mahmut Temizyürek'in şiiri konuşulacak. Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) işbirliğiyle düzenlenen Altın Portakal Şiir Ödülü programı çerçevesinde, kentin farklı noktalarında Türk ve dünya şiirinin çeşitli yönleriyle ele alınacağı etkinliklere de imza atılacak. 21-23 Mart tarihleri arasında kentin farklı merkezlerinde düzenlenecek etkinliklerde Türkiye'nin önde gelen şair, yazar ve eleştirmenleri şiirseverlerle bir araya gelecek.

SEMPOZYUMA İLGİ ÇOK BÜYÜK

Mahmut Temizyürek şiirinin ele alınacağı sempozyuma bildiri sunanlar arasında Ahmet Telli, Asuman Susam, Akif Kurtuluş, Ali Özgür Özkarcı, Aydın Afacan, Aydın Çubukçu, Can Türker, Celal Soycan, Cevat Çapan, Doğan Hızlan, Haydar Ergülen, İsmail Mert Başat, Kemal Varol, Latife Tekin, Mehmet Kazım Kumpasoğlu, Mehmet Said Aydın, Mustafa Bayram Mısır, Necmiye Alpay, Orhan Koçak, Ömer Erdem, Selim Temo, Serdar Aydın, Sezai Sarıoğlu, Şehmus Ay, Utku Özmakas, Tuğrul Keskin gibi edebiyat dünyamızın tanınmış isimleri yer alıyor.

JÜRİ BAŞKANI BU YIL DA DOĞAN HIZLAN

2013 yılının Altın Portakallı şairini belirleyecek jüriye Doğan Hızlan başkanlık edecek. Jürinin diğer üyeleri Cevat Çapan, Ahmet İnam, Hüseyin Ferhad ve Mahmut Temizyürek. 21 Mart'ta Antalya Kültür Merkezi'nde bir araya gelecek jüri, ilk basımı 2012 yılında yapılmış şiir kitapları arasından yapacağı değerlendirme sonunda 17. Altın Portakal Şiir Ödülü'ne değer görgülen şairi belirleyecek. Ödüle değer görülen şaire ödülü, 23 Mart Cumartesi günü gerçekleşecek sempozyum programı içinde Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı&AKSAV Şeref Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mustafa Akaydın tarafından sunulacak.

ONUR KONUĞU TALAT SAİT HALMAN

Altın Portakal Şiir Ödülü ve Sempozyumu'nun bu yılki onur konuğu Türkiye'nin ilk kültür bakanı, değerli edebiyat adamı Talat Sait Halman. Yayımlanmış eserleri ve çevirileriyle Türk ve dünya şirini ülke içinde okurla buluşturma yanında, ülkemiz edebiyatının yurt dışında tanınmasına büyük katkı sunan Halman'a onur plaketi yine Başkan Akaydın tarafından sunulacak.

ŞEHİRDE ŞİİR KONUŞULUYOR

Türkiye'nin en önemli edebiyat ödülleri arasındaki yer alan, her yılın Mart ayında Türk şiirinin nabzını tutan Altın Portakal Şiir Ödülü ve Sempozyumlarına başlangıçtan bu yana 200'ün üzerinde şair, yazar, eleştirmen ve kültür-sanat insanı konuk oldu. Jürilerinin tarafsız kararlarıyla haklı bir saygınlığın sahibi olan Altın Portakal Şiir Ödülü çerçevesinde 16 şaire ödül verildi; 15 sempozyuma imza atıldı.

Sempozyumlara sunulan bildirilerden oluşan 15 kitap Altın Portakal yayınları arasında yayımlanıp, Türk şiirine armağan edildi. Ödüllü şairlerin şiirlerinin değerlendirildiği 15 kitapta 253 ayrı bildiri yer aldı. Sempozyum bildirilerinden oluşan "Mahmut Temizyürek Şiiri" başlığı altında yayınlanacak 16'ncı kitap Portakal'ın yayın sponsorlarından Everest Yayınları arasında okurla buluşturulacak.

ANTALYA, (DHA)

Foto: Talat Halman, Mahmut Temizyürek

===

Hükümlüler kamu yararına çalıştırılacak

ANTALYA Valisi Ahmet Altıparmak, Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Baş ile birlikte hükümlülerin kamu yararına çalıştırılmalarına ilişkin işbirliği protokolüne imza attı. Valilikte imzalanan işbirliği protokolüne göre, kamu hizmeti mahkumiyet kararı alan hükümlülerle bir yıllık mahkümiyeti kalan hükümlüler kamu kurum ve kuruluşlarında temizlik, bakım onarım, çevre düzenlemesi ile büro hizmetleri, veri hazırlama gibi genel idari hizmetler alanlarında çalıştırılacak.

ANTALYA, (DHA)

Foto: Protokol imza töreni

===

Büyükşehir vatandaşlar için ücretsiz kent turu düzenliyor

Antalyalılar Antalya ile buluşuyor

ANTALYA Büyükşehir Belediyesi, kentin kültürel, doğal ve tarihi güzelliklerini göremeyen vatandaşlar için ücretsiz şehir içi otobüs turu düzenleyerek, Antalya'yı tanıtıyor. Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından organize edilen 'Ben Antalyalıyım' projesiyle her gün 70 vatandaş, çift katlı gezi otobüsüyle Konyaaltı Caddesi üzerinden Minicity- Kaleiçi- Fikret Otyam Sanat Galerisi ve Soba Müzesi'ne, ardından kıyı şeridinden şehir turu ile Düden Parkı'na götürülüyor.

Vatandaşların gezisi Düden Şelalesi'nde son buluyor. Gezi boyunca güzergah üzerinde bulunan tarihi ve turistik yerler hakkında otobüste bulunan rehber aracılığıyla bilgilendirmeler yapılıyor. 'Ben Antalyalıyım' projesiyle Antalya'da yaşamalarına rağmen kentin tarihi, sosyal ve kültürel değerlerini bilmeyen vatandaşların yaşadıkları kenti tanımaları ve kentlilik bilinci oluşturulması amaçlanıyor.

ANTALYA'YI TANIMAYAN KALMASIN

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, birçok Antalyalının kentin kültürel ve doğal güzelliklerini hiç göremediğini ifade ederek, şunları söyledi: "Antalya'da yaşayıp denizi görmeyen hemşerilerimiz var. Başlattığımız Ben Antalyalıyım projesiyle bu vatandaşlarımızı kentimizin tarihi- kültürel ve turistik değerleriyle buluşturuyoruz. Fikret Otyam Sanat Galerisi ile resim, fotoğraf ve heykel sanatıyla tanışıyor, Soba Müzesi'ni görme imkanı buluyorlar" dedi.

BAŞVURU ASMEK'LERE

Antalya'yı tanımayan kimsenin kalmasın istediklerini belirten Akaydın, projeyle kentlilik bilincinin oluşmasına katkı sağlanırken, insanların sosyalleşmelerine de yardımcı olmayı hedeflediklerini vurguladı. 'Ben Antalyalıyım' projesinde yer almak isteyenler, Büyükşehir Belediyesi ASMEK merkezlerine başvurarak, geziye katılabiliyor. Vatandaşlar geziye sadece bir kez katılabiliyor. İleriki günlerde projeye katılmak isteyen okullar için de gezi programı yapılması planlanıyor.

ANTALYA, (DHA)

Foto: Otobüs ve geziye katılanlar

===

EXPO Genel Sekreteri Gülay'dan ATB'ye ziyaret

EXPO Genel Sekreteri Selami Gülay ile Genel Sekreter Yardımcısı Bedrullah Erçin, Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır'ı ziyaret etti. Ziyarette ATB Yönetim Kurulu Üyeleri Recep Özkul ile Halil Bülbül de hazır bulundu. EXPO ile ilgili çalışmaları hızlandırdıklarını söyleyen Selami Gülay, EXPO'nun simgesi olacak çiçeğin belirlenmesi için anket çalışması yaptıklarını anlattı. EXPO'ya tüm kurum ve kuruluşların desteğini beklediklerini kaydeden Gülay, EXPO'ların kalkınma projeleri olduğunu belirtti. Selami Gülay, EXPO'nun Antalya'nın gelişimi için de önemli bir organizasyon olduğunu ifade etti.

CANLA BAŞLA ÇALIŞIRIZ

ATB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Selami Gülay'ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, EXPO'nun Antalya için, Türkiye için önemli bir organizasyon olduğunu vurguladı. EXPO'nun Antalya'da hissedilmesi gerektiğini belirten Çandır, "Şehrin EXPO'yu teneffüs etmesi önemli" dedi. EXPO sürecinin kentin gelişimi için iyi değerlendirilmesi gerektiğini kaydeden Çandır, Antalya Ticaret Borsası ve Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı olarak EXPO ile ilgili proje hazırlıkları olduğunu bildirdi. Çandır, "EXPO için canla başla çalışmaya hazırız" dedi.

ANTALYA, (DHA)

Foto: Ziyaretten

===

Ruhlar sahneye geri geldi

ÜNLÜ bir yazarın gözlem yapmak için evine davet ettiği medyumun yanlışlıkla eski karısının ruhunu çağırmasıyla başlayan komik olayları konu alarak, kadın ve erkek ilişkilerini değişik açıdan sahneye taşıyan Noel Coward'ın yazdığı ve Ali Meriç'in yönettiği 'Ruhlar Gelirse' adlı komedi oyunu 9 Mart'tan itibaren izlenebilecek. Oyun, her Çarşamba, Perşembe, Cuma saat 20.00'de Cumartesi günleri ise saat 15.00 ve 20.00'de seyircileriyle buluşacak.

ANTALYA, (DHA)

Foto: Oyundan

===

Cüneyt Ülsever AKM'de

ANTALYA Büyükşehir Belediyesi, gazeteci- yazar Cüneyt Ülsever'i 24 Şubat Pazar günü saat 14.00'de AKM Aspendos Salonu'nda Antalyalılarla buluşturuyor. Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından organize edilen etkinlikte usta gazeteci Cüneyt Ülsever, 'Türkiye'nin Bilinmeyen Sosyolojisi- Türk Milleti Ne Menem Millettir' konulu bir söyleşi gerçekleştirecek. Ülsever, vatandaşların sorularını da yanıtlayacak.

ANTALYA, (DHA)

Fotosuz

===

Dünya Rehberler Günü kutlandı

ANTALYA Rehberler Odası (ARO) tarafından düzenlenen etkinlikte 21 Şubat Dünya Rehberler Günü kutlandı.

Antalya Rehberler Odası tarafından 21 Şubat Dünya Rehberler Günü dolayısıyla Cumhuriyet Meydanı'nda etkinlik düzenlendi. ARO Başkanı Hasan Uysal'ın Atatürk Anıtı'na çelenk koymasıyla başlayan etkinliğe Antalya'da görev yapan rehberler katıldı. Etkinlikte basın açıklaması yapan ARO Başkanı Uysal, 30 yıldır mücadele ettikleri meslek yasasının 7 Haziran 2012'de TBMM'de kabul edildiğini ve yönetmeliğin kısa süre sonra yayınlanmasıyla kanunun tam olarak yürürlüğü gireceğini hatırlattı.

ALANYA VE SİDE'DE İRTİBAT OFİSİ

ARO'nun bin 750 üyesi bulunduğunu ifade eden Uysal, meslektaşlarına daha iyi hizmet vermek, kaçak rehberlerle mücadele etmek amacıyla Alanya ve Side'de irtibat ofisi açıldığını kaydetti. Meslektaşlarının Dünya Rehberler Günü'nü kutladığını aktaran Uysal, "Bu mesleği her türlü hava koşullarında ülkemizin her köşesinde ve dünyanın değişik bölgelerinde icra eden tüm meslektaşlarımın 2013 sezonunun hayırlı olmasını diliyorum. Ayrıca sağlıklı ve kazasız bir sezon için herkesi yasalara ve kurallara uymaya davet ediyorum" diye konuştu. Etkinlik kapsamında ARO yönetimi tarafından vatandaşlara lokma dağıtıldı.

Tolga YILDIRIM/ANTALYA, (DHA)

Foto: Tören ve lokma dağıtımı

===

Sendikada görev değişimi

TÜRK Eğitim-Sen Kumluca Temsilciliği olağanüstü kongresi yapıldı. Kumluca Öğretmenevi Lokali'nde yapılan kongrede, tek listeyle yapılan seçimde, Türk Eğitim Sen'in yeni temsilcisi Selahattin Değirmenci oldu. Kongrede yeniden aday olmayan Soner Abaydın, yaklaşık 3 yıldır yürüttüğü görevi süresince kendisine destek olan herkese teşekkür etti. Türk Eğitim-Sen Kumluca temsilciliğine seçilen Değirmenci ise bundan sonraki süreçte sendikanın ilçede amaçları doğrultusunda birlik ve beraberlik içinde çalışmalarını sürdüreceğini kaydetti.

Ekrem KARAMAN/KUMLUCA, (DHA)

Foto: Kongreden

===

Korkuteli'nde kaza: 3 yaralı

KORKUTELİ'nde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı. Korkuteli'nden Antalya'ya seyreden İsa Kaya (33) idaresindeki 06 N 2253 plakalı otomobil, Cehennem Deresi mevkisinde yağış nedeniyle kayganlaşan yolda kayarak bariyerlere çarptı. Kazada araç sürücüsü İsa Kaya, Recep Kaya (19) ve Ahmet Kaya (33) yaralandı. Korkuteli Özel Medi Yaşam Hastanesi'nde tedaviye alına yaralılardan Recep Kaya buradaki müdahalenin ardından Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edildi.

Adem DURMAZ/KORKUTELİ, (DHA)

Fotosuz

===

Jandarma komşu kollamayı anlattı

MANAVGAT İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Gündoğdu Beldesi'nde 'Komşu kollama sistemi' hakkında vatandaşlara bilgi verdi. Belde meydanında düzenlenen toplantıda, İlçe Jandarma Komutanlığı'nda görevli Kıdemli Başçavuş Dilaver Akpolat ve Taşağıl Jandarma Karakol Komutanı Başçavuş Fazıl Alper vatandaşlara 'Komşu kollama sistemi' hakkında bilgiler verdi.

Beldede meydana gelen hırsızlık olaylarıyla ilgili ev ve işyerlerinde alınması gereken önlemleri anlatan Başçavuş Dilaver Akpolat, herkesin çevresinde oturanları tanıması ve haklarında bilgi sahibi olması gerektiğini söyledi. Komşuluk bağlarının kuvvetlendirilmesi gerektiğine değinen Akpolat, "Bu uygulamalarla toplum bilincini ve daha kuvvetli bir asayişi sağlamayı hedefliyoruz" dedi.

Kamil ATALAY/MANAVGAT, (DHA)

Foto: Toplantıdan

===

Isparta emniyeti 'twitter'de

ISPARTA Emniyet Müdürlüğü, kurumun uygulamaları hakkında vatandaşın bilgi sahibi olmasını sağlamak amacıyla sosyal paylaşım sitesi twitter'da sayfa açtı. İl Emniyet Müdürü Mehmet Or, geleneksel ortamda insanlar arasında gerçekleşen yüz yüze iletişimin yarattığı etkinin benzerinin sanal ortamda da olduğuna dikkat çekti. Sosyal paylaşım sitelerinin insan hayatının bir parçası haline geldiğini anlatan Or, sosyal iletişim ağlarının kullanıcılarına kendilerini tanımladıkları ve çeşitli sosyal ilişkilere katıldıkları bir sosyalleşme süreci oluşturduğunu söyledi.

Sosyalleşmenin kişinin grup normlarına uymasını öğrenmesini sağlayan bir nevi öğrenme süreci olduğuna vurgu yapan Or, "Bundan dolayı insan olarak, birbirimizle paylaştığımız konular bilgilenme ve bilgilendirme sürecini beraberinde getirmiştir. Isparta Emniyet Müdürlüğü'nün görev alanındaki tüm hizmetleri etkin, verimli ve hızlı biçimde yerine getirmek, gelişen teknolojik imkanlardan faydalanarak vatandaş memnuniyetini esas alıp iletişim kanallarını çeşitlendirmek amacıyla yeni bir uygulama başlattık" dedi.

Vatandaşların her türlü iletişim alanında Emniyet Müdürlüğüne ulaşabilmeleri ve en kolay şekilde hizmetleri, çalışmaları ve uygulamaları hakkında bilgi sahibi olabilmelerini sağlamak amacıyla sosyal paylaşım alanı 'twitter' sayfasını hizmete açtıklarını kaydeden Or, "Twitter.com/Ispartaemniyeti adresiyle sosyal paylaşıma açılan adresimiz vatandaşlarımızın görüş,önerilerine yöneliktir. Bu sayfa bir ihbar hattı değildir. Vatandaşlarımızı şikayetlerini 155'e yapsın" dedi

Mehmet ERÇAKIR/ISPARTA, (DHA)

Foto: Emniyet Müdürü or ve twitter sayfası

===

Burdur'da tablet bilgisayar

MİLLİ Eğitim Bakanlığı'nın Fatih Projesi kapsamında Burdur'daki okullarda tablet bilgisayar dağıtımına başlandı. Proje kapsamında ilk tablet bilgisayarlar Burdur Anadolu Lisesi 9'uncu sınıf öğrencilerine dağıtıldı. Bilgisayar dağıtımına Vali Nurettin yılmaz, Milli Eğitim Müdürü İsmail Çetin ile İl Genel Meclisi ve Ak Parti İl Başkanı İbrahim Ekici katıldı.

Türkiye genelinde tablet bilgisayarların bir süre önce dağıtılmaya başladığını belirten Vali Nurettin Yılmaz, tablet bilgisayarların akıllı tahtalarla koordineli çalışacağını söyledi. Bilgisayarlarda internet bağlantısının bulunacağını belirten Vali Yılmaz, ders uygulamalarının aktif şekilde yapılabileceğini söyledi.

Bilgisayarda yaş gruplarına uygun iç sınırlamalar bulunacağını anlatan Vali Yılmaz, "Burdur'da ilk etapta 3 okulda 650 tablet bilgisayar dağıtacağız. Bilgisayarlar Burdur Anadolu Lisesi, İmam Hatip Lisesi ve Anadolu Öğretmen Lisesi'ndeki öğrencilere verilecek. Bu bilgisayarlardan 100'ü öğretmenlere verilecek." dedi. Vali Yılmaz tablet bilgisayarlarla Burdur'da zaten var olan eğitimdeki başarının katlanarak artacağını kaydetti.

Mesut MADAN/BURDUR,(DHA)

Foto: Bilgisayar dağıtımından

===

Isparta'da 25 bin öğrenciye okul sütü

ISPARTA'da 'Okul Sütü' projesi kapsamında öğrencilere süt dağıtımına başlanıldı. Proje çerçevesinde istekli 25 bin öğrenciye haftanın 3 günü süt dağıtımı gerçekleştirilecek. Zehra Ulusoy İlkokulu'nda süt dağıtım töreni düzenlendi. Törene Vali Yardımcısı Mestan Deniz, Milli Eğitim Müdürü Muhammet Öztürk, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Milli Eğitim Müdürü Muhammet Öztürk, sütün en zengin besin kaynağı olduğuna dikkat çekti. Yarınları inşa edecek olanların bugünkü genç nesiller olduğuna vurgu yapan Öztürk, "Toplumlar genç nesillerini ne kadar iyi yetiştirirse ve iyi beslerlerse geleceklerinin o kadar sağlıklı olması, gelecekte sağlıklı düşüncenin güzel sonuçlar vermesi o kadar sağlıklı olur. Evlerinizde süt içiyorsunuz okulda da içeceksiniz ama mutlaka süt içmelisiniz. Sizin gelişmenize ve büyümenizi sağlayacak olan en zengin besin kaynağı süttür" diye konuştu.

Proje kapsamında 25 bin öğrenciye haftanın 3 günü süt verileceğini anlatan Öztürk, anasınıf ve 1.2.3.4. sınıf öğrencilere süt verileceğini söyledi. Isparta'da 1800 öğrencinin süt içmek istemediğini kaydeden Öztürk, öğrencilere her hangi bir rahatsızlık durumunda öğretmen veya velilerine haber vermelerini söyledi. Vali Yardımcısı Mestan Deniz ise sütün sağlıklı gelişim açısından çok önemli olduğunu vurguladı. Konuşmaların ardından öğrencilere süt dağıtıldı.

Mehmet ERÇAKIR/ISPARTA, (DHA)

Foto: Süt dağıtımndan fotolar - Antalya

Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (6)
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (6)
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (6)
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (6)
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (6)

Kaynak: DHA

Son Dakika Yerel Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (6) - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan'la görüşen Saadet Partili Asiltürk'ün ittifak açıklamalarına Karamollaoğlu'ndan yanıt: İnşallah çatlaklar olmaz Son Dakika: Başakşehir'i 2-1 mağlup eden Trabzonspor Süper Kupa'yı müzesine götürdü Karısının cüretkar paylaşımlarına dayanamayan adam önce eşini sonra kendisini öldürdü Dünyaca ünlü yıldız Halsey, Türk senarist Alev Aydın'dan hamile kaldı Acun Ilıcalı'nın 20 yıllık sağ kolu Birol Doğan istifa etti Polis memuru ve öğretmen eşinin ölümünde korkunç detay! Çatıdan düşen buz kombinin bacasını çıkarmış Pelin Akil'den üçüncü çocuk için eşine bomba gönderme İş adamına şirketinin önünde kanlı pusu! Kurşun yağmuruna tuttular