Antalya'da 20 yaş altı gençlerin ulaşım kartları donduruldu - Son Dakika

Antalya'da 20 yaş altı gençlerin ulaşım kartları donduruldu

Koronavirüs nedeniyle 20 yaş altı gençlerin sokağa çıkması yasaklanınca Antalya'da 20 yaş altının toplu taşıma kartları geçici süreyle iptal edildi.

Koronavirüsle mücadele kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatlarıyla 65 yaş üstü ve 20 yaş altı vatandaşların sokağa çıkması yasaklandı. Alınan bu tedbirin uygulanmasına Antalya'dan ek bir karar daha geldi. Antalya'da 20 yaş altı vatandaşlar toplu taşıma kartlarını geçici süreyle kullanamayacak.

"ÇOK YAKINDA ESKİ GÜZEL GÜNLERİMİZE DÖNECEĞİZ"

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 20 yaş altı vatandaşların toplu taşıma kartlarının geçici süreyle iptal edildiğini açıkladı. Sosyal medya hesabı Twitter üzerinden açıklama yapan Başkan Böcek, "20 yaş altı gençler ve çocuklar, sizi çok seviyoruz. Bir müddet evlerinizde dinlenmeniz için kartlarınızı geçici olarak iptal ediyoruz. Çok yakında hep birlikte eski güzel günlerimize döneceğiz, meydanlarda buluşacağız" dedi.

Antalya'da 20 yaş altı gençlerin ulaşım kartları donduruldu
Antalya'da 20 yaş altı gençlerin ulaşım kartları donduruldu

Son Dakika

İkinci el araç alacaklara uyarı: Fiyatlar artmaya devam edecek Güne düşüşle başlayan altının gram fiyatı 380 liradan işlem görüyor Resmi Gazete'de yayımlandı! Parasını bankada unutanlar için süre uzatılıyor Taşıt kredisi çekmeyi düşünenler dikkat! İşte %0,49 - %0,69 faiz oranlarının geçerli olacağı markalar 48 gün sonra açılan Meclis'te bekçilerin maaş artışı ve yeni yetkileri ele alındı Turizm cenneti Bodrum'da şezlongların günlük kirası, ortalama bir evin aylık kirasından daha yüksek Üç kamu bankasının başlattığı düşük faizli kredi paketine Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım da dahil oldu Son dakika: EPDK: Akaryakıt fiyatları yüksek, şirketler indirim yapmazsa biz fiyatları makul seviyeye çekeriz Üzüm yaprağı, meyvesinden 10 kat daha fazla kazandırıyor Son Dakika: THY yurt dışı uçuşlarına 18 Haziran'da başlayacak İGDAŞ'tan sonra şimdi de İSKİ! CHP'li meclis üyesi bile gelen faturaya isyan etti Giresun'da ilk defa salep üretimi yapıldı, kilosu 1.400 TL'den satılıyor Evde bakım yardımı ve engelli aylığı alanların raporları ikinci bir duyuruya kadar geçerli olacak Kamu bankalarının düşük faizli kredi paketinden fırsatçı firmalar yararlanamayacak Ukraynalı turistler 1 Temmuz'dan itibaren Türkiye'ye gelecek