Antalya'da ilginç olay! Kazak kadın ortalığı karıştırıp, dans ederek gözden kayboldu - Son Dakika

Antalya'da ilginç olay! Kazak kadın ortalığı karıştırıp, dans ederek gözden kayboldu

15.11.2019 21:41

Antalya'da Kazakistan uyruklu bir kadın ortalığı karıştırdı. Aşırı alkollü olduğu ifade edilen kadın giysileriyle atladığı denizden çevredekiler tarafından çıkartıldı. Polise ve sağlık ekiplerine zor anlar yaşatan kadın dans ederek gözden kayboldu.

Antalya'nın Konyaltı sahilinde aşırı alkolün etkisiyle giysileriyle atladığı denizden çevredekiler tarafından çıkartılan Kazakistanlı Aidana N. (26), polis ve sağlık ekiplerine zor anlar yaşattı. Tedaviyi kabul etmeyen kadın, dans ederek gözden kayboldu.

Alkolün etkisiyle ayakta durmakta güçlük çeken ve Antalya'da yerleşik yaşadığı öğrenilen Kazakistanlı Aidana N., saat 15.00 sıralarında geldiği Konyaaltı Sahili'nden kıyafetleriyle denize atladı. Kadın, çevredekiler tarafından denizden çıkartılıp, sağlık ve polis ekiplerine bilgi verildi.

DANS EDEREK GÖZDEN KAYBOLDU

Ancak Aidana N. gelen ekiplere, hastaneye gitmek istemediğini söyledi. Zaman zaman polise ve sağlık görevlilerine hakaret eden Aidana N., "Dokunmayın bana" diyerek, kimseyi yanına yaklaştırmadı.

Polisin ikna etmeye çalıştığı Aidana N., kendini kadınlar tuvaletine kapattı. Sağlık görevlilerinin tuvalete girmesine sinirlenen kadın, önce hastaneye gitmek için ambulansa bindi.

Ardından ambulanstan inip, Akdeniz Bulvarı üzerinde dans ederek, gözden kayboldu.

Antalya'da ilginç olay! Kazak kadın ortalığı karıştırıp, dans ederek gözden kayboldu

- Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Antalya'da ilginç olay! Kazak kadın ortalığı karıştırıp, dans ederek gözden kayboldu - Son Dakika

YORUMLAR (18)
  • Biri: Burada hep dış ülkelerden gelenleri eleştirenler var ya akrabalarının çoğu dış ülkelerdedir çoğu zengin bakıcı veya hizmetçiyi yabancı istiyor ve hala devleti suçluyorsunuz haklılık payınız da var ama önce çuvaldızı kendimize batıralım belki de turist olarak da gelmiş olablir bence olaya insan gözüyle bakmak gerek ırkçılık kimseye fayda sağlamaz türk kimliği altında binlerce ermeni yahudi var bunlarada ses çıkarın ki eşitlik olsun Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Ankara'da doğalgaz patlaması: 3 yaralı Hatay'da dün başlayan orman yangını sürüyor Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar