Antalyaspor Başkanı: Rıza Çalımbay'ı Bırakmayacağız, İddialar Asılsız - Son Dakika

Antalyaspor Başkanı: Rıza Çalımbay'ı Bırakmayacağız, İddialar Asılsız

3 yıl önce

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, Şansal Büyüka'nın "Rıza Çalımbay takımdan ayrılacak." sözlerine "Bu iddiayı ortaya atmak yakışmadı. Çalımbay kalacak." cevabını verdi.

Antalyaspor Başkanı: Rıza Çalımbay'ı Bırakmayacağız, İddialar Asılsız, System.String[]

Süper Lig'de Kasımpaşa'yı 3-0 mağlup ederek ligi 5. sırada bitirmeyi garantileyen Antalya spor için flaş bir iddia gündeme gelmişti.

Yayıncı kuruluşun tecrübeli spor yorumcusu Şansal Büyüka, canlı yayında teknik direktör Rıza Çalımbay'ın görevden ayrılacağını ileri sürmüştü.

"BU ASILSIZ İDDİAYI ORTAYA ATMAK YAKIŞMADI"

Bu iddialar üzerine Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk Twitter hesabından bir açıklama yaptı. Söylentileri yalanlayan Öztürk, "Antalyaspor tarihinin neredeyse tüm rekorlarını kıran, takımı dipten almış Rıza hocamızı bırakmak gibi bir niyetimiz tabii ki yok. Antalyaspor'un bu tarihi günündeki başarıyı lütfedip 15-20 saniye konuşan, bu geniş(!) süre içerisinde de sportif başarımız yerine camiamızın moralini bozacak bu asılsız iddiayı ortaya atmak yakışmadı" ifadelerini kullandı.

Antalyaspor Başkanı: Rıza Çalımbay'ı Bırakmayacağız, İddialar Asılsız
Haber Yayın Tarihi: 28.05.2017 11:03 

YORUMLAR


Son Dakika

Bir düğüne katılan oyuncu Bige Önal, rüzgarın esmesiyle frikik verdi
Kardeşinin karısıyla birlikte olan adamın mahkemedeki ifadesi kan dondurdu Kırıkkale'de alternatif ilaç kör etti iddiasında hasta sayısı 36'ya yükseldi

Son Dakika Haberleri