Arto, Aleyna Tilki'yi Uyardı: Demet Akalın'a Dikkat Et! - Son Dakika

Arto, Aleyna Tilki'yi Uyardı: Demet Akalın'a Dikkat Et!

3 yıl önce

Ünlü şarkıcı Arto, Demet Akalın'a çok ağır sözler söyleyerek Aleyna Tilki'yi uyardı. Arto, Aleyna'ya "aman dikkat et bunu daha önce de tecrübe ettin! Sen zaten parlak ve değerlisin" dedi.

Arto, Aleyna Tilki'yi Uyardı: Demet Akalın'a Dikkat Et!, System.String[]

Geçen akşam Bostancı Gösteri Merkezi'nde Demet Akalın sahne aldı. Akalın'a sahnede sürpriz iki isim katıldı. Bu isimler Aleyna Tilki ve Cem Belevi'ydi. Aleyna, fotoğraf paylaşıp Akalın'a 'beni kocaman tepelerden salıncakla indirdi" yorumunu yazdı. Şarkıcı Arto ise, bu fotoğrafı görüp "dikkat et" diyerek Tilki'yi uyardı.

"SEN ZATEN PARLAK VE DEĞERLİ BİR MADENSİN"

Şarkıcı Arto, Aleyna Tilki'nin "Beni kocaman tepelerden salıncakla indirdi!" paylaşımına karşılık sosyal medya hesabı üzerinden bir mesaj paylaştı. "Bugün tepelerden salıncakla indirip, yarın o salıncağı altından çeker! Aman dikkat et! Bunun daha önce de tecrübe ettin! Sen zaten parlak ve değerli bir madensin!. Miami'den sevgiler aman dikkat!" dedi.

DEMET AKALIN NE DİYECEK?

Demet Akalın ile Arto'nun arası zaten çok kötüydü. Arto'nun bu sözlerine Demet Akalın'ın ne diyeceği merak konusu oldu.

İşte Arto'nun o yazısı:

Kaynak: Uçankuş

Arto, Aleyna Tilki'yi Uyardı: Demet Akalın'a Dikkat Et!
Haber Yayın Tarihi: 20.03.2017 09:11 

YORUMLAR


Son Dakika

Bir düğüne katılan oyuncu Bige Önal, rüzgarın esmesiyle frikik verdi
Kardeşinin karısıyla birlikte olan adamın mahkemedeki ifadesi kan dondurdu Kırıkkale'de alternatif ilaç kör etti iddiasında hasta sayısı 36'ya yükseldi

Son Dakika Haberleri