Aşk yaşamaya başlayan Hadise ve Kaan Yıldırım, aynı evde kendilerini karantinaya aldı - Son Dakika

Aşk yaşamaya başlayan Hadise ve Kaan Yıldırım, aynı evde kendilerini karantinaya aldı

7 gün önce

Yakın bir zaman önce aşk yaşamaya başlayan Hadise ve Kaan Yıldırım, aynı evde kendilerini karantinaya aldı. Çifti ele veren detay ise Yıldırım'ın paylaşımındaki koltuk deseni oldu.

Uzun bir süredir özel hayatıyla ilgili sorulara sürekli tepkisiz kalan ünlü şarkıcı Hadise, oyuncu Kaan Yıldırım ile aşk yaşamaya başladı. Aşklarını fotoğraftaki bir detayla ele veren ikili bu sefer de paylaşımlarıyla birlikte karantinada olduklarını ispatlamış oldu.

AYNI EVDE YAŞIYORLAR

Gecce'de yer alan habere göre: Güzel şarkıcı, geçtiğimiz aylarda Kaan Yıldırım'ın köpeği ile olan karesini sosyal medya hesabından paylaşarak aşklarını ilan etmişti. Bir ilan da yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım'dan geldi. Çift, koronavirüsün Türkiye'ye gelmesinin ardından dizi çekimleri ve konserlerin iptal olmasıyla kendilerini eve kapattı. Bu süreci ayrı geçirmek istemeyen ikili aynı evde kalmaya başladı. Instagram hesabından kendi fotoğrafını paylaşan Kaan Yıldırım'ın poz verdiği koltuğun Hadise'nin evindeki koltuk olduğu ortaya çıktı.

KAAN VE HADİSE AŞK YAŞAMAYA BAŞLADI

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Hadise, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından bir köpekle çektirdiği fotoğrafını iki adet siyah kalp emojisiyle paylaştı. Hadise'nin fotoğraf çektirdiği Benek isimli köpek ise yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım'ın köpeği olduğu ortaya çıktı. Yeni ilişkisi kabul eden Hadise, sevgilisiyle henüz kamera karşısına geçmedi.

İşte çifti ele veren koltuk detaylı fotoğraflar...

Aşk yaşamaya başlayan Hadise ve Kaan Yıldırım, aynı evde kendilerini karantinaya aldı
Sosyal medya hesaplarındaki fotoğrafları silen Hadise ve Kaan Yıldırım'ın ayrıldığı iddia edildi

Hadise, aşk yaşadığı Kaan Yıldırım'ın köpeğiyle çektiği fotoğrafını Instagram'dan sildi

Aşk yaşamaya başlayan Hadise ve Kaan Yıldırım'ın aileleri tanıştı

Kaan Yıldırım'la aşk yaşadığı söylenen Hadise, haberlere sessiz kalıp Reynmen'in şarkısını söyledi

Magazin gündemini sarsan iddia: Hadise ile oyuncu Kaan Yıldırım aşk yaşıyor


YORUMLAR (25)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Son Dakika

Dilan Çıtak Tatlıses'ten korkutan koronavirüs sözleri: Nefes almakta zorlanıyorum, hasta olmaktan korkuyorum
Usta oyuncu Turhan Kaya, koronavirüs nedeniyle vefat etti Hakan Ural, iki çocuğu hasta olan ailenin evini yaptırdı Bomba iddia: Kıvanç Tatlıtuğ, koronavirüs şüphesiyle hastaneye kaldırıldı