Son günlerin çok konuşulan ismi İrem Derici'den 5 çarpıcı itiraf! - Son Dakika

Son günlerin çok konuşulan ismi İrem Derici'den 5 çarpıcı itiraf!

2 ay önce

Ünlü şarkıcı İrem Derici'den kendisiyle alakalı 5 çarpıcı itirafta bulundu. Derici'nin anılarını sildirmek için tedavi gördüğünü söylemesi ise şaşkınlık yarattı.

Açık sözlülüğü ile bilinen şarkıcı İrem Derici, hayatıyla alakalı çarpıcı itiraflarda bulundu. Ünlü şarkıcı özel hayatında huzurlu hissetmek için başvurduğu yöntemle şaşırttı. Derici, depresyonda olduğu dönemlerde gördüğü özel tedavi sonucu kendini iyi hissettiğini söyledi.

"FAKE HESAP AÇTIM"

Posta'nın haberine göre, sosyal medyayı aktif kullanan başarılı şarkıcı, ilk olarak "Sevmediğim tiplere yorum yazmak için fake hesap açtım" itirafında bulundu.

"GAZ SANCISI ÇIKTI"

Aşkta yüzü bir türlü gülmeyen ve bir süredir kalbi boş olan Derici "Aşk acısı diye düşündüklerim gaz sancısı çıktı" diyerek öz eleştirisini sürdürdü.

"KAPILARI AÇTIRIP KONSERE SEYİRCİ TOPLADIM"

Şarkılarıyla müzik sektöründe hatırı sayılır bir yeri bulunan ve konserden konsere koşan Derici, "İki yıl önceki bir konserim dolmayınca kapıları açtırıp seyirci toplamıştım" sözleriyle samimiyetini ortaya koydu. 32 yaşındaki şarkıcı ayrıca "Gazetecilerin ilgisini çekmek için bir ara Instagram'da konum belirtiyordum" dedi.

"TEDAVİ GÖRDÜM İYİ GELDİ"

Art arda samimi itiraflarda bulunun İrem Derici, son günlerde konuşulmaya başlanan hafıza sildirmeyle ilgili ise "TMS adlı 'geçmiş anıları sildirme' programı var. Bunun tedavisini gördüm. İyi geldi" diyerek rahatladığını söyledi.

YAĞMUR TANRISEVSİN'İN DE AYNI TEDAVİYE BAŞLAYACAĞI İDDİA EDİLDİ

2. Sayfa programının haberine göre, yakın dostu Demet Özdemir'in 3,5 yıllık sevgilisi Oğuzhan Koç'la görüntülenen Yağmur Tanrısevsin'in de kötü olayları hatırlamamak için TMS tedavisine başvuracağı iddia edildi.

Son günlerin çok konuşulan ismi İrem Derici'den 5 çarpıcı itiraf!
Haber Yayın Tarihi: 29.11.2019 04:06 

YORUMLAR


Son Dakika

Süpermarket zinciri olan Sainsbury's, yüzlerce kişiyi işten çıkaracak
Halep'te oğlunun cansız bedeninin parçalarını toplayan anne yürek burktu Yasak Elma'da Halit ve Leyla'nın aşk yaşaması izleyiciyi çileden çıkardı

Son Dakika Haberleri