Ataşehir'de kurulan indirim çadırına yoğun ilgi - Son Dakika

Ataşehir'de kurulan indirim çadırına yoğun ilgi

18.10.2019 16:20
Ataşehir'de kurulan indirim çadırına yoğun ilgi, System.String[]

Ataşehir'de kurulan Fırsat Çadırı'nda, outlet fiyatına satılan ürünler ve yöresel ürünler vatandaşın yüzünü güldürüyor.

Ataşehir'de kurulan Fırsat Çadırı'nda, outlet fiyatına satılan ürünler ve yöresel ürünler vatandaşın yüzünü güldürüyor. Yüzde 70'e varan indirimlerin yapıldığı fırsat çadırı 31 Ekim'e kadar açık kalacak.

Atatürk Mahallesi'nde kurulan Fırsat Çadırı'nda yüzde 70'e varan indirimler vatandaşların yüzünü güldürüyor. Outlet fiyatına satılan ürünlerin yanı sıra yöresel ürünler de çadırda yerini alıyor. Fırsat çadırı 31 Ekim'e kadar vatandaşlara hizmet vermeye devam edecek. Giyim ürünlerinden yöresel ürünlere kadar birçok ürünü barındıran çadırda ünlü markalar da yerini almış durumda. Dünyaca ünlü markaların yüzde 70 indirimle satıldığı çadırda giyimden, ayakkabıya, kemerden, züccaciye ürünlerine, yöresel yemeklerden, cağ kebabına, içli köfteden, künefeye yüzlerce ürün bulunuyor.

Montlarda indirime gittiklerini söyleyen Serkan Hüseyinoğlu, "Gördüğünüz gibi müşterilerimiz memnuniyeti için elimizden geleni yapıyoruz. Piyasa değeri 1500- 1600 lira olan ürünleri 499 TL'ye satıyoruz. Çok tanınmış büyük markaların ürünlerini 4'te bir fiyatına 249 TL'ye müşterilerin beğenisine sunuyoruz" dedi.

Kendisine mont alan Gökay Koç, "Mont güzel, çok güzel uygun fiyatlar, piyasa değerine göre çok düşük fiyatlar. Müşteri olarak memnunuz" ifadelerini kullandı.

Sabri Eser ise "Markalar çadırı Ataşehir Atatürk Mahallesi'nde giyim, ayakkabı, züccaciyelere yüzde 70' varan indirimler. Biz bütün Ataşehir'i, İstanbul'u bekliyoruz. Fiyatlarımız çok iyi ayın 31'ine ne kadar buradayız. Halkımızdan da ilgi var" şeklinde konuştu. - İSTANBUL

Ataşehir'de kurulan indirim çadırına yoğun ilgi
Ataşehir'de kurulan indirim çadırına yoğun ilgi
Ataşehir'de kurulan indirim çadırına yoğun ilgi
Ataşehir'de kurulan indirim çadırına yoğun ilgi
Ataşehir'de kurulan indirim çadırına yoğun ilgi
Ataşehir'de kurulan indirim çadırına yoğun ilgi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Ataşehir'de kurulan indirim çadırına yoğun ilgi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Gözü dönmüş eş, aldattığından şüphelendiği 17 yıllık karısını boğarak öldürdü Fındığa alternatif olarak safran ekti: 2,5 dönüm araziden 40 bin lira kazanacak Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 29 Ekim mesajında dikkat çeken ifadeler: Ekonomiye ve değerlerimize saldırıyorlar Son dakika: Merkez Bankası yıl sonu enflasyon tahminini yükseltti Altın rekor üstüne rekor kırıyor: 505 lirayla tüm zamanların en yüksek seviyesinde Son dakika: Dolardan yeni rekor geldi: 8,23 ile tüm zamanların en yüksek seviyesinde Doğal gazın ardından bir müjde daha geldi! Ağrı'da altın rezervi bulundu Usta oyuncu Hikmet Karagöz, birkaç yakınının katıldığı törenle sessiz sedasız defnedildi