Son Dakika Haberleri: TEKNOFEST'te gösteri yapan SoloTürk, trafiği durma noktasına getirdi

TEKNOFEST'te gösteri yapan SoloTürk, trafiği durma noktasına getirdi

1 ay önce

SoloTürk ekibi TEKNOFEST kapsamında Atatürk Havalimanında gösteri düzenledi. Havalimanı çevresindeki sürücüler araçlarını yol kenarına çekip SoloTürk'ün gösterisini izledi ve cep telefonlarına kaydetti.

TEKNOFEST kapsamında yapılan gösteriler sırasında Atatürk Havalimanı çevresinde trafik durdu, araçlarını durduran sürücüler telefonlarına sarıldı.

Atatürk Havalimanı'nda düzenlenen TEKNOFEST bu sabah başladı. TEKNOFEST kapsamında SoloTürk ve Rus savaş uçağı SU-35 gösteri yaptı.

Festival alanında olduğu kadar Atatürk Havalimanı çevresinde de gösteri ilgiyle izlendi. Sürücüler araçlarını yol kenarında durdurdu. Araçlardan inenler cep telefonlarına sarıldı. Çok sayıda kişinin cep telefonuyla gösterileri kaydettiği görüldü.

TEKNOFEST'te gösteri yapan SoloTürk, trafiği durma noktasına getirdi
SoloTürk'ün TEKNOFEST'te yaptığı gösteri uçuşu nefesleri kesti

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2019 12:33 Kaynak: DHAOyuncu Esra Dermancıoğlu, eteğinin kalçasına kadar açıldığı pozla takipçilerini çileden çıkardı
Yediği baklavanın parasını vermemek için saçını koparıp tatlının içine koydu Şeyma Subaşı, amuda kalktığı pozuyla vücudunun güzelliğini gözler önüne serdi