Son Dakika Haberleri: Avcılar'daki olayda ihmal iddiası: Kadının öldüğü olayın görüntüleri ortaya çıktı

Avcılar'daki olayda ihmal iddiası: Kadının öldüğü olayın görüntüleri ortaya çıktı

27 gün önce

Avcılar'daki Ispartakule Kapalı Semt Pazarı'nda bir kadının hayatını kaybettiği olayın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde yanındaki kişi ile konuşan kadının güvenlik şeridi çekilen alana düştüğü görülüyor.

Avcılar'daki Ispartakule Kapalı Semt Pazarı'nda bir kadının hayatını kaybettiği olayın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

14 GÜN SONRA HAYATINI KAYBETTİ

Olay, Avcılar Ispartakule'de 23 Ekim'de meydana geldi. Yapımı henüz tamamlanmadan açıldığı belirtilen kapalı semt pazarına alışverişe gelen Devlet Arkan (40), pazar girişinde ayağının kayması sonucu, korkuluk olmayan duvardan yaklaşık 3 metre aşağıya düştü. Ağır yaralanan kadın, ambulansla kaldırıldığı Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 14 gün sonra hayatını kaybetti.

Devlet Arkan için Ispartakule Bizimevler-5 Tahsin Gerekli Camii'nde kılınan namaz ardından cenazesi Ağrı'nın Doğubeyazıt İlçesi'ne götürülerek, burada toprağa verildi.

GÜVENLİK ŞERİDİ ÇEKİLEN ALANA DÜŞÜYOR

Devlet Arkan'ın ölümü ile sonuçlanan ve ihmal iddialarının ortaya atılmasına neden olan pazarın olaydan bir hafta önce tamamlanmadan açıldığı öne sürülmüştü. Olayın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde yanındaki kişi ile konuşan Arkan'ın güvenlik şeridi çekilen alana düştüğü görülüyor. Talihsiz kadın düştükten sonra bazı görevlilerin aynı yere kiremit ve kalaslar koyarak önlem almıştı.

Avcılar'daki olayda ihmal iddiası: Kadının öldüğü olayın görüntüleri ortaya çıktı
Haber Yayın Tarihi: 11.11.2019 12:07 Kaynak: DHAMucit öğretmen, sobaya döşediği tesisat ile tüm evini ısıtıyor
"Umarım caps'im yapılmaz" dedi, verdiği cevapla sosyal medyada gündem oldu Erdoğan'ın "Kalemini kırarız" dediği isim: AK Parti'den istifa etmeyeceğim