Aydınlar 45 Milyon Euroyu Fenerbahçe'ye Ödeyecek Mi? - Son Dakika

Aydınlar 45 Milyon Euroyu Fenerbahçe'ye Ödeyecek Mi?

24.06.2014 13:02
Aydınlar 45 Milyon Euroyu Fenerbahçe'ye Ödeyecek Mi?, System.String[]

Fenerbahçe'yi Şampiyonlar Ligi'ne göndermeme kararının altına imzasını atan Mehmet Ali Aydınlar'ın yeniden yargılama sonrası ne açıklama yapacağı merak konusu.

Fenerbahçe için yeniden yargılanma yolu yeniden açılırken, gözler sarı lacivertli takımı Şampiyonlar Ligi'ne göndermeme kararının altına imzasını atan ve "Fenerbahçe ceza almazsa zararı cebimden temin ederim" diyen Mehmet Ali Aydınlar'a çevrildi.

AYDINLAR NE DEMİŞTİ ?

Geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Mehmet Ali Birand'ın sunduğu 32. Gün programına konuk olan Aydınlar, o dönem yaptığı açıklamalarda Fenerbahçe'nin kesin olarak UEFA'dan ceza alacağını, Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ne gidememe kararı sonrası TFF hakkında açacağı olası davayı kazanması halinde 45 milyon euroluk tazminatı cebinden karşılayacağını belirtmişti.

YENİDEN YARGILANMA YOLU KARARI DEĞİŞTİRİLEBİLİR

13. Ağır Ceza Mahkemesi'nin şike davasının yeniden yargılanması kararı sonrası gözler Anayasa Mahkemesi'ne çevrilirken, "Fenerbahçe dava sonucunda beraat eder, disiplin kurullarında suçsuz bulunur ve CAS'tan davayı kazanırsa, parayı tahsil etmeleri için Federasyona gitmelerine gerek yok. O durumda 45 milyon Euro'luk tazminatı cebimden ödeyeceğim" diyen Mehmet Ali Aydınlar'ın rüzgarın tersine dönmesi sonrası yapacağı açıklama şimdiden merak konusu.

Aydınlar 45 Milyon Euroyu Fenerbahçe'ye Ödeyecek Mi?
Aydınlar 45 Milyon Euroyu Fenerbahçe'ye Ödeyecek Mi?

- Kaynak: EuroSport.com

Son Dakika Spor Aydınlar 45 Milyon Euroyu Fenerbahçe'ye Ödeyecek Mi? - Son Dakika Spor

YORUMLAR (1)

Son Dakika

Fransız milletvekili Reitzer'den Ermenistan'ın Azerbaycan topraklarını işgaline tepki Ermenistan, "bölge bazlı milis gruplar" oluşturup gerektiğinde de halkının mal varlığına el koyacak Korkunç trafik kazasında biri uzman çavuş olmak üzere iki kişi yaşamını yitirdi CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Evlilik vaadiyle dolandırılan yaşlı adamın tüm birikimi bir çırpıda gitti Erdoğan'dan Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek kampanyasına ilginç yorum: Ya böyle bir şey var mı Türkiye'de 4 ay önce doğum yapan Aslıhan Turan, 3. çocuk için doktoruyla görüşmeye başladı Taş kırma makinesine düşen genç feci şekilde can verdi