Sağlık görevlisinin bıçaklı saldırıya uğradığı anlar kameralara yansıdı - Son Dakika

Sağlık görevlisinin bıçaklı saldırıya uğradığı anlar kameralara yansıdı

2 ay önce

Bahçelievler'de özel bir hastanede çalışan sağlık görevlisi, yoldan geçen ve madde bağımlısı olduğu öne sürülen bir kişinin bıçaklı saldırısına uğradı. Sağlık çalışanı kaçarak yaralanmaktan kurtulurken, o anlar kameralara yansıdı.

Bahçelievler'de özel hastanede çalışan sağlık görevlisi, hastanenin önünde madde bağımlısı olduğu ileri sürülen bir kişi tarafından bıçakla saldırıya uğradı. Saldırıda sağlık çalışanı kaçarak yaralanmaktan kurtulurken, o anlar kameralara yansıdı.

SAĞLIK ÇALIŞANI BIÇAKLI SALDIRIYA UĞRADI

Olay, Bahçelievler'de bulunan bir özel hastanede dün meydana geldi. İddiaya göre, hastane önüne çıkan sağlık çalışanı yoldan geçen ve madde bağımlısı olduğu iddia edilen bir kişinin bıçaklı saldırısına uğradı. Sağlık çalışanı hastane içine girerek, yardım istedi. Madde bağımlısı ise sağlık çalışanının arkasından hastaneye girerek, kovalamaya devam etti. Hastanedekiler saldırganı durdurmaya çalıştı. Saldırgan elindeki bıçakla saldırıyı sürdürdü. Çalışan kaçarak yaralanmaktan kurtuldu. Saldırganın etkisiz hale getirilmesinin ardından hastaneye polis çağrıldı.

O ANLAR GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

Saldırgan hastaneden kaçarken, yaşanan bu dehşet anları güvenlik kameralarına yansıdı. Polis ekipleri saldırganı yakalamak için çalışma başlattı.

Sağlık görevlisinin bıçaklı saldırıya uğradığı anlar kameralara yansıdı
Haber Yayın Tarihi: 06.12.2019 04:35 Kaynak: DHASon Dakika

Kırmızı ışıkta geçen yayadan ilginç savunma: Ben Avrupa'da kalmış adamım
Benzin istasyonunda görevlilerle şakalaşan polis, ardından kafasına sıktı Canlı yayında Nedim Şener ve Sevilay Yılman arasında çözüm süreci gerginliği!

Son Dakika Haberleri