Balıkesir ve Çanakkale belediyelerinin sosyal medyadaki "kovalak" atışması gülümsetti - Son Dakika

Balıkesir ve Çanakkale belediyelerinin sosyal medyadaki "kovalak" atışması gülümsetti

22.01.2021 23:15
Balıkesir ve Çanakkale belediyelerinin sosyal medyadaki

Balıkesir ve Çanakkale belediyelerinin sosyal medya hesaplarında "kovalak" kelimesiyle ilgili paylaşımları takipçilerinin beğenisini kazandı.

Balıkesir ve Çanakkale belediyelerinin sosyal medya hesaplarında "kovalak" kelimesiyle ilgili paylaşımları takipçilerinin beğenisini kazandı.

Çanakkale Belediyesi, Twitter hesabından "Gösteriş düşkünü, etrafındaki kişilerin dikkatini çekerek beğenilme çabasında olan kişi" anlamına gelen "Kovalak" kelimesine atıfta bulunarak "Kovalak kelimesini duyduysanız Çanakkale'ye hoş geldiniz." paylaşımında bulundu.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi de Çanakkale Belediyesi'ne cevap vererek, "Kovalak'a sahip çıkmasını bildiğimiz gibi paylaşmayı da severiz. İstediğiniz zaman kullanabilirsiniz." paylaşımını yaptı.

Çanakkale Belediyesinin "Ayrı yerlerde olsak da aynı dili konuşmak muhteşem değil mi?" paylaşımına Balıkesir Büyükşehir Belediyesinden, "Muhteşem olmaz mı Sadıcım, sadece Kovalak'ı değil tüm kelimelerimizi kullanabilirsiniz." yanıtı verildi.

Kısa sürede sosyal medyada çok sayıda beğeni alan belediyeler arasındaki bu paylaşımlar okuyucularını da gülümsetti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Balıkesir ve Çanakkale belediyelerinin sosyal medyadaki 'kovalak' atışması gülümsetti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Karantina kurallarını ihlal edince tepki çeken Rita Ora, jürisi olduğu programdan kovuldu IFAB elle oynama kuralında değişikliğe gitti! Kasıt yoksa gol iptal edilmeyecek TikTok'ta şehitlerimize hakaret eden genç kızın serbest kalmasına başsavcılıktan itiraz Baba, kızını taciz eden belediye işçisini ensesinden tüfekle vurarak öldürdü Şeyma Subaşı ve kız arkadaşları direk dansı yaptı 377 milyon liralık tarımsal destek ödemesi bugün hesaplarda olacak 11 şehidimiz için mesaj yayınlayan Demirtaş'ın, "Şehit" yerine "Yaşamını yitiren askerler" demesi büyük tepki çekti Kasımpaşa'daki Divanhane İBB ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nı karşı karşıya getirdi