Balotellı ve Ashley Cole Daha İyiydi' - Son Dakika

Balotellı ve Ashley Cole Daha İyiydi'

17.08.2016 09:47
Balotellı ve Ashley Cole Daha İyiydi', System.String[]

Manchester United'ın yıldızı Marouane Fellaini'nin sır ilişkisini Fransız güzel Eglantine Aguilar açığa vurdu.

Manchester United'ın yıldızı Marouane Fellaini'nin sır ilişkisini Fransız güzel Eglantine Aguilar açığa vurdu.

Fransız güzel Eglantine Aguilar, Manchester United'ın Belçikalı futbolcusu Marouane Fellaini ile olan kısa ilişkisini tüm detaylarıyla anlattı.

Fellaini'nin çıplak fotoğraflarını kendisine gönderdiğini söyleyen Aguilar, Belçikalı'nın kendisini birlikte olmak için İngiltere'ye çağırdığını söyledi.

Fransız güzelin iddialarına göre Fellaini Aguilar'a "ekonomi sınıfından" uçak bileti aldı ve Manchester'daki evinde kendisini ağırladı.

Fellaini ile birkaç pozisyonda ilişkiye girdiklerini söyleyen Aguilar, "Biraz sıkıcıydı. Balotelli ve Ashley Cole daha iyiydi" ifadelerini kullandı.

Balotellı ve Ashley Cole Daha İyiydi'

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Güncel Balotellı ve Ashley Cole Daha İyiydi' - Son Dakika


Son Dakika

İtalya Serie A'nın 26. haftasında lider Inter, sahasında Atalanta'yı 1-0 mağlup etti ABD'de "tamamen aşılanmış" kişiler için kılavuz yayınlandı! Maske ve mesafe kalkıyor Saadet Partisi'nden istifa eden Cihangir İslam, CHP'ye geçiyor Rasim Öztekin'in vefatı siyaset, sanat ve iş dünyasını yasa boğdu Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan yaz tatili açıklaması: Okullar 2 Temmuz'a kadar açık Koronavirüs tedavisi gören Selin Yeninci taburcu oldu İsveç'te kaybolan subay Deniz Arda'nın cansız bedeni bulundu "Çiçekçi annenin Oxford'lu kızı" diye haber olmuşlardı, tüm hikaye yalan çıktı