Son Dakika Haberleri: Kocaeli Mehter Takımı Başbakan'a Özel Beste Yaptı

Kocaeli Mehter Takımı Başbakan'a Özel Beste Yaptı

5 yıl önce

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi mehter takımı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için besteledikleri marşları seslendirdi.

Kocaeli Mehter Takımı Başbakan'a Özel Beste Yaptı, System.String[]

Beyaz Hareket Derneği tarafından Eminönü Meydanı'nda kurulan Milli Irade Çadırı'nın kapanışı, miting havasında gerçekleşti. Yeni Cami önünde düzenlenen etkinlikte sahne alan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi mehter takımı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için besteledikleri marşları seslendirdi.

"BÜYÜK TÜRKİYE'YE SAHİP ÇIKMAYA GELDİK"

Başbakan Erdoğan'a destek için düzenlenen etkinlikte, imza toplandı. Etkinliğinin amacıyla ilgili yapılan konuşmada, "Halkımız iradesine, teveccühüne sahip çıkıyor. Bugün buraya büyük Türkiye'ye sahip çıkmaya geldik." denildi.

"DİK DUR EĞİLME" BESTESİ 

Daha sonra sahne alan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi mehter takımı, Erdoğan için besteledikleri "Dik dur eğilme, inananlar seninle, Allah'ın emrettiği yolundan geri dönme" sözlerinin yer aldığı marşı seslendirdi.

"VATAN BİZİM, DEVLET BİZİM SAHİP ÇIKALIM"

Etkinlikte konuşan Yazarlar Birliği Başkanı Hüseyin Öztürk, iktidarın devrilmek istendiğini, halk olarak iktidara sahip çıktıklarını söyledi. Öztürk, "1960 ihtilalinde dörtte üçle iktidara gelen bir iktidarı bazı mikrahlar al aşağı ettiler. Çünkü neden, ekonomisi iyiydi, devlet çok iyi bir yere gelmişti. Rahmetli Turgut Özal'ı zehirleyip öldürdüler. Şimdi de ayak oyunlarıyla aynı şekilde Tayyip Erdoğan'ı indirmek istiyorlar. Gelin buna sahip çıkalım ve bunlara dur diyelim. Ekonomimiz iyi gitmekteyken dolar fırladı. Borsada çöküş başladı. Bunlar neden yapılıyor. Bunların, hepimizin cebine giren parada gözü var. Lütfen sahip çıkalım. Vatan bizim devlet bizim."dedi.
 
Galada Skandal! Kerem Fırtına, Tesadüfen Tanıştığı Kadınla Film Bitene Kadar Öpüştü Yeliz Yeşilmen'in Atletli Fotoğraf İsyanı Devam Ediyor: Duş Alırken mi Paylaştık

Son Dakika! Özel Kuvvetler Afrin İlçe Merkezine Girdi