Başbakan Yardımcısı Türkeş, KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Siber ile Görüştü - Son Dakika

Başbakan Yardımcısı Türkeş, KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Siber ile Görüştü

3 yıl önce

- Başbakan Yardımcısı Türkeş, KKTC Cumhuriyet Meclisi başkanı Siber ile görüştüLEFKOŞA - Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Lefkoşa temasları kapsamında KKTC Cumhuriyet Meclisi başkanı Sibel Siber ile görüştü.

Başbakan Yardımcısı Türkeş, KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Siber ile Görüştü, System.String[]

- Başbakan Yardımcısı Türkeş, KKTC Cumhuriyet Meclisi başkanı Siber ile görüştü


LEFKOŞA - Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Lefkoşa temasları kapsamında KKTC Cumhuriyet Meclisi başkanı Sibel Siber ile görüştü.

Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, KKTC ziyaretinde bugünkü temasları kapsamında KKTC Cumhuriyet Meclisi başkanı Sibel Siber ile bir araya geldi. Türkeş, "Biz Türkiye olarak Kıbrıs halkının uğradığı haksız izolasyonlardan bir an önce kurutmasını arz ediyoruz. O bakımdan Birleşmiş Milletlerin bu gayretini biz olumlu buluyoruz" dedi.

"Çözümsüzlüğün faturasının bize kesilmemesi gerekiyor"

KKTC Cumhuriyet Meclisi başkanı Siber, "Müzakereler eğer bir olumsuzlukla sonuçlanırsa ki arzumuz tabi ki bir çözüme ulaştırılmasıdır. Bu durumda da sonuçların objektif olarak değerlendirilmesi ve dünya kamuyonun, Birleşmiş Milletlerin bu durumda net mesaj vermesi ve çözümsüzlüğün faturasının bize kesilmemesi gerekiyor. İzolasyonların ve Ambargoların kaldırılması da birincil hedefimiz olmalıdır" diye konuştu.

Başbakan Yardımcısı Türkeş, KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Siber ile Görüştü

Haber Yayın Tarihi: 21.06.2017 02:25 Kaynak: İHASon Dakika

Ünlü futbolcuların kramponlarını, 2 metrekarelik dükkanında tamir ediyor
Kızının yaptığı işten utanç duyan baba kızını boğup parçalara ayırdı Bir düğüne katılan oyuncu Bige Önal, rüzgarın esmesiyle frikik verdi

Son Dakika Haberleri