Başkanı Murat Köse, halk buluşmasına katıldı - Son Dakika

Başkanı Murat Köse, halk buluşmasına katıldı

17.10.2019 11:22
Başkanı Murat Köse, halk buluşmasına katıldı, System.String[]

Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, halk buluşması etkinliğinde vatandaşın talep ve önerilerini dinledi.

Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, halk buluşması etkinliğinde vatandaşın talep ve önerilerini dinledi.

Mamak Belediyesi Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kongre Merkezi'ndeki toplantıya katılan Köse yaptığı konuşmada, çalışma ekibiyle ilçe sorunlarının giderilmesi için yoğun çaba gösterdiklerini söyledi.

Bunun için yoğun çaba gösterdiklerini dile getiren Köse, "Hemşehrilerimizin bize doğrudan aktardığı önerileri, sıkıntıları ve talepleri dinleyerek bu doğrultuda da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçemizi halkımızala beraber yönetiyoruz. Bir şehri aziz kılan içinde yaşayanlardır." dedi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Başkanı Murat Köse, halk buluşmasına katıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Çekya'da Sağlık Bakanı'ndan büyük skandal! Korona kurallarını hiçe saydı, istifası isteniyor Azerbaycan ordusu Ermenistan'a ait savaş uçağı ve İHA düşürdü TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama Kongrede sahneye çıkan yaşlı kadın Erdoğan'dan ricada bulundu: Damadına benim için sarıl Minnoşlar filmi nedeniyle Netflix aboneliklerinde iptaller rekor kırdı Araçla çarpışan motosikletli 2 kardeş, metrelerce sürüklendi 10 yıllık evliliğini tek celsede bitiren oyuncu Mustafa Üstündağ, yeni aşka yelken açtı Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz'den gözdağı: Ben konuşursam Türkiye'ye adım atamazlar