Baykan Kaymakamı Esnafla Toplantı Yaptı - Son Dakika

Baykan Kaymakamı Esnafla Toplantı Yaptı

2 yıl önce

Siirt’in Baykan Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Tunç, ilçenin genel durumu hakkında esnafla bir araya gelerek toplantı yaptı.

Baykan Kaymakamı Esnafla Toplantı Yaptı, System.String[]

Siirt'in Baykan Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Tunç, ilçenin genel durumu hakkında esnafla bir araya gelerek toplantı yaptı.


Veysel Karani Park ziyaret tesislerinde düzenlenen toplantıda yapılan çalışmalar hakkında esnafa bilgi veren Kaymakam Tunç, ilçenin gelişmesi için el birliğiyle çalışacaklarını aktardı. Tunç, "Halkımızın sorunu bizim sorunumuzdur. İlçemiz için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız. İlçe halkına kapımız sonuna kadar açıktır. Yakın zaman da Veysel Karani beldemizin çehresini değiştirecek değişimine katkı sunacak TOKİ'yi de tamamlayacağız. Bizler vatandaşlarımıza verdiğim her sözü tuttuk, tutmaya da devam edeceğiz. Hizmet adına gelen paraları vatandaşlarımıza hizmet olarak harcıyoruz, harcamaya da devam edeceğiz" dedi.


Toplantı soru cevapla sora erdi. - SİİRT

Haber Yayın Tarihi: 08.11.2018 02:02 Kaynak: İHASon Dakika

Elazığ depreminin ardından Melih Gökçek'in attığı tweet, sosyal medyada büyük tepki topladı
Yerini bildirdiği cep telefonu ile 13 saat sonra enkazdan çıkarıldı Deprem sonrası eline aldığı bıçakla 160 aracın lastiğini patlattı

Son Dakika Haberleri