Son Dakika Haberleri: Bayrakçı: Bahçeli Oy Patlamasına İnanamayacak

Bayrakçı: Bahçeli Oy Patlamasına İnanamayacak

4 yıl önce

Yaptıkları son araştırmalar hakkında bilgi veren Hakan Bayrakçı, "En büyük sürprizi MHP yapacak. Bahçeli bile oy artışına inanamayacak." dedi.

Bayrakçı: Bahçeli Oy Patlamasına İnanamayacak, System.String[]

SONAR Araştırma Şirketi Başkanı  Hakan Bayrakçı, 30 Mart yerel seçimlerine ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. Araştırma yaptıkları büyükşehirlerle ilgili sonuçları açıklayan Bayrakçı "Seçime kadar sokak gösterileri yapmamak gerek. Zira o tür olaylarla AKP seçmeni konsololide oluyor" dedi.

"BAHÇELİ BİLE İNANAMAYACAK"

MHP'nin yerel seçimlerinde büyük bir sürpriz yapacağına da dikkat çeken Bayrak "MHP'deki oy artışına  Devlet Bahçeli bile inanamayacak" şeklinde konuştu.

İşte  Hakan Bayrakçı'nın açıklamalarından satırbaşları;

KAYSERİ:

Kayseri'de seçimleri yüksek oy farkı ile  AK Parti kazanacak. Bu ilde MHP'nin oy oranında büyük bir artış var.  Kayseri'de genel seçimde işler değişebilir.

AYDIN:

Aydın'da seçimleri yüksek oy farkıyla CHP adayı  Özlem Çerçioğlu kazanacak.

İZMİR:

AK Parti'nin 30 Mart seçimlerinde almak istediği illerin başında gelen İzmir'de  Binali Yıldırım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ancak İzmir'de CHP ile  AK Parti arasındaki fark 10 puan olur. CHP kazanır.

MANİSA:

Manisa'da MHP'nin üstünlüğü var. İkinci parti konumunda AKP var.

ADANA:

Aytaç Durak'ın adaylıktan çekilmesinin ardından bu ilde MHP'nin oylarında büyük bir artış oldu. Seçimlere 15 gün kala, MHP  Adana'da çok rahat.

 

 

Gebze'de Bir Genç Herkesin Gözü Önünde Kendini Bıçakladı Bülent Arınç, Binali Yıldırım'a Yalvardı: OHAL İnceleme Komisyonu Kurulsun
Abdullah Gül Siyasete Geri mi Dönüyor?

1