Son Dakika Haberleri: Beğendiği aracı kontrol eden vatandaş, bir anda yola savruldu

Beğendiği aracı kontrol eden vatandaş, bir anda yola savruldu

2 ay önce

İstanbul Sultanbeyli'de beğendiği aracı kontrol ettiği esnada vitese takıp basa basan vatandaş, hayatının şokunu yaşadı. Otomobille birlikte bir anda yola fırlayan talihsiz kişi, iki araca çarparak durabildi.

Sultanbeyli'de galeride, bir kişi satın almak için incelediği otomobili, kapısı açıkken vitese takıp gaza bastı. Hızla yola çıkan otomobil, önce bir taksiye ardından bir kamyonete çarparak durdu. Kaza anı güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

ARACI VİTESE ALIP GAZA BASTI

Güvenlik kamerasına yansıyan kaza, 13 Eylül günü saat 15.45 sıralarında Abdurahman Gazi Mahallesi'nde meydana geldi. İsmi öğrenilemeyen bir kişi, ağabeyi ile birlikte otomobil almak için galeriye geldi. Galerici Mehmet Akdağ ile oğlu Umut Akdağ diğer müşterilerle ilgilenirken, bu kişi galeri önündeki otomobili incelemeye başladı. Aracın içine giren kişi, bir bacağı dışarıdayken, aracı vitese alıp gaza bastı.

KAMYONETE ÇARPARAK DURABİLDİ

El frenin çekili olmayan otomobil, bir anda yola fırladı. Otomobil önce yoldan geçen taksiye çarptı. Bu sırada bacağı kapıya sıkışan talihsiz adamın içinde olduğu araç refüjü aşarak karşı şeritteki kamyonete çarparak durabildi. Kazada, araçtaki kişinin ayağında kırıklar oluştu. Hastaneye kaldırılan yaralı tedavi altına alındı.

GALERİCİNİN ZARARI BÜYÜK

Galerici Umut Akdağ, müşteri olarak gelen kişinin incelerken otomobili hareket ettirip kaza yaptığını ve kendilerinin kaza nedeniyle zarara uğradıklarını söyledi.

Beğendiği aracı kontrol eden vatandaş, bir anda yola savruldu
Haber Yayın Tarihi: 16.09.2019 09:24 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Erdoğan'dan masadaki haritayı kapatmasını isteyen Putin'e yanıt: Ne kadar çalıştığımızı görsünler
Rasulayn'da arama-tarama faaliyetleri devam ediyor: Çok sayıda katyuşa roketi ele geçirildi ABD: Türkiye'nin S-400'leri konuşlandırmamasını umuyoruz