Begikad Üyeleri, Gazileri Ziyaret Etti - Son Dakika

Begikad Üyeleri, Gazileri Ziyaret Etti

2 yıl önce

Beşiktaşlı Girişimci İş Adamları ve Kadınları Derneği (BEGİKAD) üyeleri, Gaziler Haftası münasebetiyle, Bilkent Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezindeki gazileri ziyaret etti.

Begikad Üyeleri, Gazileri Ziyaret Etti, System.String[]

Beşiktaşlı Girişimci İş Adamları ve Kadınları Derneği (BEGİKAD) üyeleri, Gaziler Haftası münasebetiyle, Bilkent Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezindeki gazileri ziyaret etti.


BEGİKAD üyeleri, derneğin bünyesinde kurulan Gaziler ve Şehit Aileleri Komisyonu aracılığı ile Gaziler Haftası sebebiyle, Komisyon Başkanı gazi Şakir Gülmez, Komisyon Genel Sekreteri Murat Bakbak aracılığı ile Bilkent Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezindeki gazileri ziyaret etti. Ziyarette dernek üyeleri, Derneklerden Sorumlu Beşiktaş JK Yönetim Kurulu üyesi Hakan Özköse'nin katkılarıyla, hastanede tedavi gören 85 kahraman gaziye forma, BEGİKAD dergisi ve karanfiller hediye ederek onlarla sohbet etti.


Ziyarette gerçekleştirilen tören sonrası, dernek başkanı İlker Bayram ve yönetim kurulu tarafından hastane Başhekimi Nilüfer Kutay Ordu Gökkaya da ziyaret edildi. Hastane hakkında bilgiler alınmasının ardından Başhekime, Başkan Bayram tarafından forma hediye edildi. Çok özenilerek hazırlanan dinlenme salonunda Başkan ve yönetim kurulu üyeleri gazilerle uzun sohbetler gerçekleştirerek gazilerin taleplerini aldı. Tören, gazilere verilen hediyelerin ardından son buldu.


Tören sonunda BEGİKAD Başkanı Bayram, "Her zaman olduğu gibi gazi ve şehit ailelerimizin yanında olmaya devam edeceğiz" vurgusunu taptı. - ANKARA

Haber Yayın Tarihi: 30.09.2018 12:44 Kaynak: İHASon Dakika

Görev başındaki polis, emniyetin tuvaletinde sevgilisiyle uygunsuz halde basıldı
Didem Soydan'dan "Seninle cinsel ilişkiye girmeden ölmek istemiyorum" diyen takipçisine cevap Kız kardeşine "İstersen seni de öldüreyim" dedi, intihar etti

Son Dakika Haberleri