Behzat Ç.'de dikkat çeken "dinozor" göndermesi! - Son Dakika

Behzat Ç.'de dikkat çeken "dinozor" göndermesi!

6 ay önce

6 yıl aradan sonra muhteşem bir dönüş yapan fenomen dizi Behzat Ç.'nin son bölümündeki Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e "dinozor" göndermesi dikkat çekti.

Yaptığı göndermelerle bir dönem yayından kaldırıldığı iddia edilen sevilen dizi Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi son bölümünde, eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in yaptırdığı dinozor heykellerine atıf yapılması dikkat çekti.

İZLEYENLERİN DİKKATİNDEN KAÇMADI

Söz konusu sahnede Memduh Başkan ve Ercüment Çözer karakterleri arasında geçen "Hani dinozorları kaldırmışlardı başkan. Bir tane var biliyorum neresi olduğunu" diyaloğu izleyenlerinin dikkatlerinden kaçmadı.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Ayrıca BluTV özel yapımı olarak ekranlara geri dönen 'Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi'nin yeni bölümünün fragmanı yayınlandı. Dizinin 4. bölümünde Behzat Ç.'nin geçmişiyle bugün arasında sıkışıp kaldığı anlar ona zorlu anlar yaşatacak.

NEFESLER TUTULACAK

İnter Medya'nın yapımcılığını üstlendiği ve Erdal Beşikçioğlu'nun başrolünde yer aldığı dizide Behzat'ı iki aşk arasında zorlu bir sınav da bekliyor. Savcı Esra'yı (Canan Ergüder) yıllar önce kaybetmesine rağmen aşkını hala hayal dünyasında güçlü bir şekilde yaşaması, Behzat'ın Defne'yle (Ahu Türkpençe) arasındaki iletişimi de etkileyecek. Sürekli gördüğü halüsinasyonlar, Behzat'ın hayatına devam etmesini zorlaştırırken, kızı Şule'yle (Ayça Eren) yüzleştiği dakikalarda nefesler tutulacak.

Behzat Ç.'de dikkat çeken dinozor göndermesi!
Haber Yayın Tarihi: 09.08.2019 04:00 

YORUMLAR


Son Dakika

Kırmızı ışıkta geçen yayadan ilginç savunma: Ben Avrupa'da kalmış adamım
Benzin istasyonunda görevlilerle şakalaşan polis, ardından kafasına sıktı Çocuğunun babasını aramaya geldi, gerçeklerle Esra Erol'da programında yüzleşti

Son Dakika Haberleri