İkinci kez kolundan sakatlanan Berkay Şahin, maskesini takmakta güçlük çekti - Son Dakika

İkinci kez kolundan sakatlanan Berkay Şahin, maskesini takmakta güçlük çekti

3 ay önce halı saha maçında kolunu kıran şarkıcı Berkay Şahin, bu sefer de kızıyla oyun oynarken kolundan sakatlandı. Toplantıya katılmak için bir mekana gelen şarkıcı, tek eliyle maskesini takamayınca valede yardım istedi.

Koronavirüs salgınından dolayı işleri iptal olan ünlü şarkıcı Berkay Şahin, geçtiğimiz gün bir toplantıya katılmak için geldiği Nişantaşı'nda görüntülendi. Sahne ücretlerinden bahseden şarkıcı, 3 ay arayla ikinci kez kolunu incittiğini söyledi.

"SAHNE ÜCRETLERİNE MENAJERİM KARAR VERİYOR"

3 ay önce halı saha maçı yaparken kolu kırılan ve bu sefer de kızıyla oyun oynarken düşerek kolunu inciten Berkay, medikal askı kullanmaya başladı. Toplantı mekanına gitmek için aracından inerken maske takmak isteyen Berkay, kolundan askıdan dolayı güçlük çekti. Başarılı şarkıcı, tek elini kullanırken zorlandığı için aracını emanet ettiği valeden maskesini takması için yardım istedi.

Sahne ücretinde indirim yapıp yapmayacağı sorusunu cevap veren Berkay, "Bu konuda menajerim karar veriyor. Tek başına karar veremiyorum" dedi.

Kaynak: Snob Magazin

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

15:03 Fatma Şahin, filmde baklava yiyen Charlize Theron'ı Gaziantep'e davet etti 14:50 Putin, Ayasofya için endişelerini dile getirdi, Erdoğan telefon görüşmesinde garanti verdi 14:39 Jürgen Klopp veda için tarih verdi: 2024'te sözleşmem bitince Liverpool'dan ayrılacağım 14:38 CHP'li meclis üyesinin iddiası: AK Partili belediye, cami tuvaletlerini 3 milyon liraya temizledi 14:28 Son dakika: Heybeliada'daki orman yangınına ilişkin bir kişi tutuklandı 14:28 Gelecek Partisi'nden çok konuşulacak reklam filmi: Mülakat bitecek, liyakat gelecek 14:18 Doğum ihbarına giden ambulans kurşun yağmuruna tutuldu 14:04 Cenk Eren'den Defne Samyeli'nin göğüs dekolteli pozuna ilginç yorum: Bizimle aynı afişte olmak istememekte haklıymış 13:49 İstanbul Esenyurt'ta 19 yaşındaki genç, kardeşini darp eden çocuğu tek yumrukla bayılttı 13:46 Ergin Ataman ve Arda Turan'ın da aralarında olduğu yatırımcı grubu, İtalya'dan basketbol takımı satın aldı 13:27 Balayı yerine hastaneye! Düğünden sonra korona teşhisi konan gelin damat tedaviye alındı 13:25 Talihsiz kadın, özel görüntülerini arkadaşlarıyla paylaşan kocasından şikayetçi oldu 12:55 Altın fiyatları artınca düğün yapacakların imdadına imitasyon ürünler yetişti 12:52 Serenay Sarıkaya, Ozan Güven'in kendisine platonik aşık olduğu iddialarına "Yeter" diyerek resti çekti 12:26 Şarkıcı Songül Karlı, denizden çıkarken bikini kazası yaşadı