BERLİN FİLM FESTİVALİ'NDE BİR TÜRK - Son Dakika

BERLİN FİLM FESTİVALİ'NDE BİR TÜRK

16.02.2021 11:50
BERLİN FİLM FESTİVALİ'NDE BİR TÜRK, System.String[]

Oyuncu Melih Selçuk, Uluslararası Berlin Film Festivali'nin 'Acting Studio' bölümüne davet aldı. Her yıl düzenlenen festivalde Talents bölümüne dünyanın çeşitli ülkelerinden binlerce başvuru alınıyor.

1 Mart - 5 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan Berlin Film Festivali'nde özel davetliler arasında yer alacak olan Melih Selçuk, bu yıl Türkiye adına bu daveti alan ilk oyuncu oldu. Cannes'dan sonra dünyanın en büyük ikinci festivali olarak görülen Berlin Film Festivali'nin 'Acting Studio' bölümüne özel davet alan Selçuk, burada çeşitli eğitim ve seminerlere katılacak. Festival, 120 ülke 3000 başvuru arasından seçilen, Melih Selçuk'un da aralarında yer aldığı 12 oyuncuyu geleceğin sinemacıları olarak tanımlıyor. Ayrıca başarılı oyuncu Melih Selçuk'un başrolünde yer aldığı 'Okul Traşı' filmi de festivalin panaroma bölümünde yer alacak filmler arasında bulunuyor.

BERLİN FİLM FESTİVALİ'NDE BİR TÜRK

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin BERLİN FİLM FESTİVALİ'NDE BİR TÜRK - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 16 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 289 kişi vefat 63 bin 82 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 16 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 289 kişi vefat 63 bin 82 yeni vaka tespit edildi Çavuşoğlu'nun Yunan bakana yanıtına KKTC Cumhurbaşkanı Tatar'dan destek: 'Bravo sayın bakanımız' dedik Çavuşoğlu'nun Yunan bakana yanıtına KKTC Cumhurbaşkanı Tatar'dan destek: 'Bravo sayın bakanımız' dedik Süper Lig'in 35. haftasında lider Beşiktaş, sahasında Ankaragücü ile karşılaşıyor! Canlı anlatım Süper Lig'in 35. haftasında lider Beşiktaş, sahasında Ankaragücü ile karşılaşıyor! Canlı anlatım 13 yaşındaki çocuğa tuvalette cinsel istismarda bulunan sapığa 20 yıl hapis cezası 13 yaşındaki çocuğa tuvalette cinsel istismarda bulunan sapığa 20 yıl hapis cezası Kayalıklar arasında sıkışmış halde bulunan yaşlı kadın yaşamını yitirdi Kayalıklar arasında sıkışmış halde bulunan yaşlı kadın yaşamını yitirdi Fas Kraliyet Hava Kuvvetleri, Türkiye'den 13 adet Bayraktar TB2 SİHA sipariş etti Fas Kraliyet Hava Kuvvetleri, Türkiye'den 13 adet Bayraktar TB2 SİHA sipariş etti Dua etmek için aile mezarlığına giden baba, kayıp oğlunun cansız bedenini buldu Dua etmek için aile mezarlığına giden baba, kayıp oğlunun cansız bedenini buldu Son dakika! Erdoğan'dan KKTC'nin Kur'an kurslarını kapatmasına tepki: Bu yanlıştan dönün, dönmezseniz farklı adımlar atacağız Son dakika! Erdoğan'dan KKTC'nin Kur'an kurslarını kapatmasına tepki: Bu yanlıştan dönün, dönmezseniz farklı adımlar atacağız