Beşiktaş Müzesinde 'Beko'lu Yıllar' Sergisi Açıldı - Son Dakika

Beşiktaş Müzesinde 'Beko'lu Yıllar' Sergisi Açıldı

08.04.2019 13:55
Beşiktaş Müzesinde 'Beko'lu Yıllar' Sergisi Açıldı, System.String[]

Beşiktaş Kulübü, 20 yıldan bu yana sponsoru olan Beko adına Beşiktaş Müzesi'nde özel bir sergi açtı.

Beşiktaş Kulübü, 20 yıldan bu yana sponsoru olan Beko adına Beşiktaş Müzesi'nde özel bir sergi açtı. Vodafone Park'ın içinde bulunan Beşiktaş Müzesi'ndeki sergi açılışına kulüp başkanı Fikret Orman, Koç Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Rahmi Koç, Beşiktaşlı yöneticiler ve Koç Holding'ten yetkililer katıldı.

Törende bir konuşma yapan Fikret Orman, 20 yıldır kazanılan başarılarda yanlarında hep Beko'nun olduğunu ifade ederek, "Beşiktaş denince akla ilk gelen markalardan Beko'nun, futbol ve Beşiktaş ile ilişkisi 1988-1989 sezonunda başladı. 2004 yılına kadar 16 sene aralıksız devam eden süre içerisinde Beşiktaşımız 5 lig şampiyonluğu ve 17 kupa kazanarak tarihindeki en başarılı dönemini yaşadı. Beko markası da tüm taraftarların gönlünde çok özel bir yere sahip olmayı başardı. 2014 yılında Beko ile yeniden imzaladığımız sponsorluk anlaşmasıyla bu güçlü bağı tekrar formamıza taşıdık. Beko sponsorluğunda geçen bütün sezonlarımıza bakınca birlikte 7 lig şampiyonluğumuz ve 21 kupamız var. Zaferlerle dolu 20 yılımız hem Beşiktaş hem de Beko için büyük bir gurur kaynağı. Biz de Beko ile ortak geçmişimize sahip çıkmak, spora verilen desteği pekiştirmek ve bu güçlü duygusal bağımızı da görselleştirmek için 'Bekolu Yıllar' sergisi yaptık. Sergide Bekolu formalar ve o yıllara elde ettiğimiz kupalar yer alıyor. İnanıyorum ki bu sergi hepimizin anılarını, o güzel zaferlerimizi canlandıracak" diye konuştu.

Konuşma sonrası Fikret Orman, Rahmi Koç'a imzalı forma hediye etti. Fikret Orman, Rahmi Koç ve davetliler daha sonra sergiyi gezerek günün anısına fotoğraf çekimi yaptı ve pasta kesti.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ

Fikret Orman'ın konuşması

Sergi gezisi, pasta kesimi ve toplu fotoğraftan detaylar - İstanbul

- Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Beşiktaş Müzesinde 'Beko'lu Yıllar' Sergisi Açıldı - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Yıllar önce Türkiye'ye gelen Maradona, "Maraba Televole" ile program jeneriğine konu oldu Son Dakika: Diego Armando Maradona hayatını kaybetti Putin'in "gizli" aşkının kazancı ortaya çıktı! Dudak uçuklatan rakam Uzmanlar araştırdı: Ağız gargarası koronadan korunmak için bilimsel bir çözüm değil, tedbir olabilir