Bodrum'da Yelken Yarışları Heyecanı Sürüyor - Son Dakika

Bodrum'da Yelken Yarışları Heyecanı Sürüyor

4 yıl önce

BODRUM'da, dün başlayan CFM-BAYK Kış Trofesi Yelken Yarışları'nın ikinci günü, 20 millik Bodrum-Orak Odası- Bodrum etabı ile start aldı.

Bodrum'da Yelken Yarışları Heyecanı Sürüyor, System.String[]

BODRUM'da, dün başlayan CFM-BAYK Kış Trofesi Yelken Yarışları'nın ikinci günü, 20 millik Bodrum-Orak Odası- Bodrum etabı ile start aldı.


Bodrum'da CFM Soğutma ve Otomasyon ana sponsorluğunda ve Milta Bodrum Marina A.Ş. işbirliği ile Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü (BAYK) tarafından düzenlenen 2017 CFM - BAYK Kış Trofesi'nin birinci ayağının, ikinci gün yarışları bugün Karaada önünden başladı. Start alanında rüzgarın sık sık ve ani biçimde yön değiştirmesi ile bazı yatların birbirine çarparken, bazı ları da çarpışmadan kurtulmak için yelken indirmek zorunda kaldı. Bugün yapılan 20 millik Bodrum-Orak Adası- Bodrum etabında, yatların İçmeler Mevkisi'ndeki mücadelesinde heyecan doruktaydı. 47 yatta 350 yelkencinin mücadele ettiği yarışların ilk gün sonuçlarına göre IRC A sınıfında Bora Turan'ın Anything, IRC B sınıfında ise Arto Tekyıldız'ın Singlestar ve Destek sınıfında ise Muratn Tan'ın Zeus isimli yatları başı çekiyor.


Kış trofesi yarışmalarının ikinci ayağı 4-5 Şubat tarihlerinde yapılacağı bildirildi.


- Muğla

Haber Yayın Tarihi: 15.01.2017 04:50 Kaynak: DHASon Dakika

İstanbul'da dövmecide tecavüz dehşeti! Sanık ağır ceza mahkemesinde yargılanacak
Kayınbiraderinin eşiyle ilişkisi olduğunu öne süren kayınpeder, damadını öldürdü Katar, Libya'nın doğusunda petrol üretiminin durdurulmasını şiddetle kınadı

Son Dakika Haberleri