Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan yarın boşanıyor mu? - Son Dakika

Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan yarın boşanıyor mu?

6 ay önce

2014 senesinde dünya evine giren Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan yarın anlaşmalı olarak boşanıyor. Çıkan haberler hakkında konuşan Ortaç, iddiaları yalanlamayarak "Yani şimdi ben ne desem" demekle yetindi.

2014 senesinde muhteşem bir düğünle dünya evine giren Serdar Ortaç ve eşi Chloe Loughnan çifti yarın boşanıyor. Konu hakkında konuşan Ortaç ise iddiaları yalanlamayarak konuyu geçiştirmeye çalıştı.

EVLİLİKTE MUTSUZ SON

Bir süredir haklarında boşanma haberleri çıkan ve bir ara avukatına boşanma talimatı veren Serdar Ortaç'ın evliliği hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının haberine göre, çift yarın anlaşmalı olarak boşanıyor.

"BEN ŞİMDİ NE DESEM"

Müge Dağıstanlı'nın canlı yayında aradığı Serdar Ortaç, iddiaları yalanlamak yerine uçakta olduğunu belirterek "Yani ben şimdi ne desem" demekle yetindi. Loughnan ise sunucuların attığı mesajı gördü ancak cevap vermedi.

Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan yarın boşanıyor mu?
Haber Yayın Tarihi: 07.08.2019 10:34 

YORUMLAR


Son Dakika

ABD'li ses ekipmanları üreticisi Bose, 119 mağazasını kapatacak
Motorlu Taşıtlar Vergisi'nde ödeme yöntemi değişti ABD askerleri, Rus askerlerinin Suriye'de petrol sahasına ulaşmasını engelledi

Son Dakika Haberleri