Buckingham Sarayı'ndaki resepsiyonda Justin Trudeau ile Kate Middleton arasındaki sohbet dikkat çekti - Son Dakika

Buckingham Sarayı'ndaki resepsiyonda Justin Trudeau ile Kate Middleton arasındaki sohbet dikkat çekti

2 ay önce

İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth, Buckingham Sarayı'nda, NATO Zirvesi'ne katılan liderler için resepsiyon verdi. Resepsiyonda Kanada Başbakanı Justin Trudeau ile Cambridge Dükü Prens William'ın eşi Kate Middleton'ın gülümseyerek sohbet ettikleri görüldü.

İngiltere'nin başkenti Londra'da düzenlenen NATO Liderler Zirvesi sona erdi. Tarihi zirvenin ardından İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth, NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi'ne katılmak üzere İngiltere'de bulunan liderler için resepsiyon verdi. Resepsiyonda Kanada Başbakanı Justin Trudeau ile Cambridge Dükü Prens William'ın eşi Kate Middleton arasındaki sohbet dikkat çekti.

ÇİFTİN GÜLÜMSEDİĞİ ANLAR KAMERALARDAN KAÇMADI

Kate, Buckingham Sarayı'nda Kraliçe tarafından düzenlenen resepsiyon sırasında Kanada Başbakanı Justin Trudeau ile sohbet ederken görüldü. Cambridge Düşesi, 25'ten fazla NATO liderinin katıldığı etkinlik sırasında birkaç misafir ağırladı. Özellikle Kate Middleton ile Trudeau'nun gülümseyerek sohbet ettikleri görülürken, bu anlar kameralardan kaçmadı.

Buckingham Sarayı'ndaki resepsiyonda Justin Trudeau ile Kate Middleton arasındaki sohbet dikkat çekti
Buckingham Sarayı'ndaki geceye damga vuran kare! II. Elizabeth, Trump'ın karşısında surat astı

Haber Yayın Tarihi: 04.12.2019 10:15 Son Dakika

Elazığ depreminin ardından Melih Gökçek'in attığı tweet, sosyal medyada büyük tepki topladı
Deprem sonrası eline aldığı bıçakla 160 aracın lastiğini patlattı Buse Varol, ülkenin Elazığ için ağladığı günde kendi fotoğrafını paylaşınca tepki çekti

Son Dakika Haberleri