Yıllardır Sahnede Canlı Şarkı Okumayan Orhan Gencebay, Bülent Ersoy İçin Kural Bozdu - Son Dakika

Yıllardır Sahnede Canlı Şarkı Okumayan Orhan Gencebay, Bülent Ersoy İçin Kural Bozdu

2 yıl önce

Konserlerinde canlı şarkı okumayan Orhan Gencebay, yıllar sonra bu kuralı bozarak Bülent Ersoy'un konserinde 'Uslan Artık Deli Gönül' şarkısını okudu.

Yıllardır Sahnede Canlı Şarkı Okumayan Orhan Gencebay, Bülent Ersoy İçin Kural Bozdu, System.String[]

Usta sanatçı Orhan Gencebay, Türk Sanat Müziği'nin 'Diva'sı Bülent Ersoy'u sahnesinde yalnız bırakmadı. Yıllardır konserlerinde canlı performans sergilemeyen Gencebay, bu kuralını da Ersoy'un sahnesinde bozdu.

DİVA İÇİN CANLI ŞARKI OKUMAMA KURALINI BOZDU

Sözcü'ün haberine göre, Bülent Ersoy, kendisini izlemeye gelen Orhan Gencebay ve hayat arkadaşı Sevim Emre'ye konser boyunca sık sık takıldı. Ersoy, iki saat süren sahne performansını sonlarına doğru Orhan Gencebay'ın masasına giderek 'Uslan Artık Deli Gönül' isimli parçayı seslendirdi. Yıllar sonra ilk kez 'Canlı şarkı okumama' kuralını Diva için bozan Orhan Gencebay, parçanın nakaratında yakın dostuna canlı canlı eşlik ederek mekanda büyük bir alkış tufanı kopardı.

"41 DERECE ATEŞLE YANIYORDUM"

Şarkı sonrasında kısa bir açıklama yapan Gencebay, "Yaklaşık 2 haftadır rahatsızdım. 41 derece ateşle yanıyordum. Daha yeni yeni iyileşiyorum. Ne olur kusurum olduysa affedin… Berhudar olun" sözleri ile sanatseverleri selamladı.

MEHMETÇİKLERİMİZE YAZDIĞI ŞARKIYI İLK KEZ OKUDU

Öte yandan 10 şarkıdan oluşan yeni bir albüm hazırlığında olduklarını söyleyen Orhan Gencebay, bu albümün en özel eseri olan ve Kahraman Mehmetçiklerimize yazılan şarkısının dizelerini ilk kez okuyarak sürprizlerle dolu geceye ayrı bir renk kattı.

Yıllardır Sahnede Canlı Şarkı Okumayan Orhan Gencebay, Bülent Ersoy İçin Kural Bozdu
Haber Yayın Tarihi: 07.10.2018 01:28 Kaynak: Diğer

YORUMLAR


Son Dakika

Avrupa'da fuhuşa en çok para aktaran ülke İngiltere oldu
Eşinin arabasını satmak isteyen koca, eşiyle anlaşamayınca aracı ateşe verdi! Videosunu da WhatsApp'tan gönderdi Uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan oyuncu Berk Oktay'dan dava sonrası ilk açıklama: Namus davamdır