Burcu Esmersoy: Onları eleştiremem ama... - Son Dakika

Burcu Esmersoy: Onları eleştiremem ama...

8 gün önce

Yüzünde maske, elinde eldivenle markette alışveriş yaparken objektife yansıyan ünlü sunucu, uzmanların "evde kal" çağrılarına uyduğunu ve yalnızca market için evden çıktığını söyledi: "Markete gitmek dışında evden çıkmıyorum.

Burcu Esmersoy: Onları eleştiremem ama..., System.String[]

Yüzünde maske, elinde eldivenle markette alışveriş yaparken objektife yansıyan ünlü sunucu, uzmanların "evde kal" çağrılarına uyduğunu ve yalnızca market için evden çıktığını söyledi: "Markete gitmek dışında evden çıkmıyorum. Bir işim vardı, ertelendi. 28 Nisan'a kadar evdeyim."Esmersoy, tüm uyarılara rağmen sahilde spor yaparken görüntülenen ünlüler hakkındaki sorulara da şöyle yanıt verdi: "Sorumluluk sahibi insanlarız. Kimseyi eleştiremem, çevresindeki insanlara zarar vermeyip yaklaşmadığı sürece. Ama biraz dikkatli olmamız lazım bu konuda."


Kaynak: Hürriyet


YORUMLAR


Son Dakika

Koronavirüsten ölen Cemil Taşçıoğlu'nun adı Okmeydanı Şehir Hastanesi'ne verilecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı yeni koronavirüs tedbirlerinin ayrıntıları belli oldu Son Dakika: Türk Hava Yolları iç hat seferlerini 20 Nisan'a kadar durdurdu Cumhurbaşkanı Erdoğan hatırlattı sosyal medyada gündem oldu! Tekâlif-i Milliye Emirleri nedir?