Bursa'da intihara kalkışan adamı, vatandaşlar gülerek izledi - Son Dakika

Bursa'da intihara kalkışan adamı, vatandaşlar gülerek izledi

30 gün önce

Bursa'da inşaat halindeki 26 katlı binanın dördüncü katına intihar için çıkan adam, polis ekiplerinin 1,5 saatlik çabası sonucu indirildi. İntihar girişiminde bulunan şahsı vatandaşlar ise gülerek izledi.

Osmangazi ilçesi İstanbul Caddesi üzerinde bulunan inşaat halinde bulunan 26 katlı binanın dördüncü katında meydana gelen olayda, Siirt'ten Bursa'ya iş bulmak için gelen Hasan İ. (30), parasının olmadığını ve 300 liraya ihtiyacı olduğunu iddia ederek inşaatın çatısına çıktı.

POLİS İKNA ETTİ

Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine, çok sayıda itfaiye, polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. İtfaiye, Hasan İ.'nin atlama ihtimaline karşı yere minder açtı. Polis ve müzakere ekipleri çatıya çıkıp, Hasan İ.'yi ikna etmeye çalıştı. Yaklaşık 1,5 saat süren çalışmadan sonra Hasan İ. ikna edildi.

VATANDAŞLARIN RAHAT TAVIRLARI DİKKAT ÇEKTİ

İstanbul Caddesi'nin yoğun bir bölge olması sebebiyle intihar girişimi vatandaşların da ilgi odağı oldu. Olay yerinde telefonuyla çekim yapan ve yakınlarıyla görüntülü konuşan bazı vatandaşların rahat tavırları ve gülmeleri dikkati çekti. Hasan İ. ise polis ekipleri tarafından ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Bursa'da intihara kalkışan adamı, vatandaşlar gülerek izledi
Haber Yayın Tarihi: 19.01.2020 11:11 Kaynak: İHASon Dakika

Asansörde kendisini taciz etmeye çalışan adamı etkisiz hale getirdi
Birlikte basıldığı kadının eşini bıçaklayan Suriyeli sanığa 10 yıl hapis cezası verildi Survivor 2020'nin favorilerinden Uğur Pektaş, sakatlığı sebebiyle yarışmaya veda etti