Son Dakika Haberleri: Ortağına Kızıp İş Yerini Ateşe Veren Saldırgan, Öfkesinin Bedelini Ağır Ödedi

Ortağına Kızıp İş Yerini Ateşe Veren Saldırgan, Öfkesinin Bedelini Ağır Ödedi

6 ay önce

Ortağına kızıp araç kiralama şirketinin camlarını kıran ve içerideki koltukları ateşe veren saldırgan, vücudunda oluşan kesikler nedeniyle kaçarken bayıldı. Öfkeli gencin, baygın halde bulunduğu noktada bir pompalı tüfek ve bir de tabancaya rastlandı.

Ortağına Kızıp İş Yerini Ateşe Veren Saldırgan, Öfkesinin Bedelini Ağır Ödedi, System.String[]

Bursa'da ortağına kızan Onur Y., iddiaya göre araç kiralama şirketinin camlarını kırıp ateşe verdi. Bu sırada vücudunda kesikler oluşan saldırgan, kaçarken iki sokak ileride bayıldı. Öfkeli gencin kanlar içinde yattığı yerde bir pompalı tüfek ve bir de tabanca bulundu.

ORTAĞINA KIZIP ŞİRKETİN CAMLARINI KIRDI

Olay, sabah saat 08.30 sularında merkez Nilüfer İlçesi İhsaniye Mahallesinde meydana geldi. Araç kiralama şirketi ortaklığı bulunan Onur Y. ve Ali Ö. arasında anlaşmazlık çıktı. Onur Y. sabah saatlerinde yanına aldığı tabancayla araç kiralama şirketine giderek, iş yerinin kapı ve camlarını kırdı. Vücudunun çeşitli yerlerinde kesikler sebebiyle yaralanan Onur Y., camlarını kırdığı iş yerinin içine girip otomatik pompalı tüfeği aldı.

ALDIĞI YARALAR YÜZÜNDEN BAYILDI

Onur Y., dışarı çıkarken dükkanda bulunan koltukları ateşe vererek kaçmaya başladı. Vücudunun çeşitli yerlerinde bulunan kesiklerle koşmaya çalışan Onur Y. iki sokak arkada bilincini kaybederek bayıldı.

İTFAİYE EKİPLERİ YANGINA MÜDAHALE ETTİ

Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri yanan dükkana müdahale ederken, polis ekipleri de yerdeki kan izlerini takibe başladı.

POMPALI TÜFEK VE TABANCA BULUNDU

Kan izlerinin diğer sokağa doğru gittiğini gören ekipler, Onur Y. isimli genci baygın halde bulundu. Bilinci kapalı olan Onur Y.'nin yanında dükkandan aldığı otomatik pompalı tüfek ve bir de tabanca bulundu.

TEDAVİ ALTINA ALINDI

Çok fazla kan kaybeden Onur Y.'ye ilk müdahaleyi yapan polis ekipleri durumu sağlık ekiplerine bildirdi. Vücudunun çeşitli yerlerinde kesikler bulunan Onur Y. ilk müdahalenin ardından Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

POLİS, İNCELEME BAŞLATTI

Polis, kundaklanan dükkanda ve Onur Y.'nin kan kaybından bayıldığı yerde incelemelerde bulunurken, tabanca ve otomatik tüfek emniyete götürüldü.

İşte, olay yerinden görüntüler:

Ortağına Kızıp İş Yerini Ateşe Veren Saldırgan, Öfkesinin Bedelini Ağır Ödedi
Haber Yayın Tarihi: 18.05.2019 03:42 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! Enerji Kimlik Belgesi almak artık zorunlu
Devlet hastanesinin acilinde doktor ve hemşirelerden köpük partisi Cinsel içerikli paylaşımlar yapan Ömür Gedik, tepkilerin odağı oldu