Son Dakika Haberleri: Bursaspor'da Şükrü Şankaya Anıldı

Bursaspor'da Şükrü Şankaya Anıldı

4 yıl önce

Bursaspor Kulübünün eski başkanlarından Şükrü Şankaya, ölümünün 11. yılında mezarı başında anıldı.

Bursaspor'da Şükrü Şankaya Anıldı, System.String[]

Bursaspor Kulübünün eski başkanlarından Şükrü Şankaya, ölümünün 11. yılında mezarı başında anıldı.


Kulüpten yapılan yazılı açıklamaya göre, Ahmetpaşa Mezarlığı'ndaki anma töreninde, Şükrü Şankaya'nın kardeşi ve Bursaspor Divan Kurulu Onursal Başkanı Kadir Şankaya, oğlu Şenol Şankaya, yeğeni eski bakan ve kulüp başkanı Cavit Çağlar, Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı İdris Sevinç, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Süleyman Şahin, ailesi ve sevenleri hazır bulundu.


Kulüp başkanı Ay yaptığı konuşmada, her zaman değerli bir insan olarak anılan Şükrü Şankaya'nın gerçek bir Bursasporlu olduğunu dile getirerek, şu ifadeleri kullandı:


"Şükrü ağabeyimizin vefatından bu yana devamlı düzenlenen anma törenine geldik. Kendisine Allah'tan rahmet diliyorum. Bursa ve bizim camiamız için çok değerli bir insandı. Ben daha önce sanayici olarak kendisini tanıyordum. Çok saygılı bir insandı. Allah hepimize böyle ölümler nasip etsin. Çünkü hepimiz eninde sonunda buraya geleceğiz. Hayırlı insan, güzel insan olmak böyle oluyor demek ki."


Konuşmaların ardından Şankaya'nın mezarı başında Kur'an-ı Kerim okundu, dualar edildi.

Haber Yayın Tarihi: 11.10.2016 04:18 Kaynak: AA

YORUMLAR


Yüksekokul binasından atlayarak intihar eden öğretim görevlisiyle ilgili acı gerçek
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Macron'a Libya tepkisi: Sen niye bunun üzerinde bu kadar duruyorsun? Zina nedeniyle değnek cezasına çarptırılan genç infazda bayıldı, ancak ceza tamamlandı