Çağatay Ulusoy asker ocağında da yalnız değil! Hayranları birliği telefon yağmuruna tuttu - Son Dakika

Çağatay Ulusoy asker ocağında da yalnız değil! Hayranları birliği telefon yağmuruna tuttu

24 gün önce

Askerlik görevi için geçtiğimiz günlerde Ankara'daki birliğine teslim olan Çağatay Ulusoy'un hayranları, oyuncuyla görüşmek için komutanlığı telefon yağmuruna tuttu. Ünlü oyuncunun bir grup hayranı, yemin töreninde Ulusoy'u coşkuyla karşılamayı planlıyor.

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, geçtiğimiz günlerde bedelli askerlik görevi için Ankara Mamak'taki birliğine teslim oldu. Çağatay Ulusoy asker ocağında da sevgilerini göstermek isteyen hayranları, komutanlığı gece gündüz arayıp Çağatay Ulusoy'a ulaşmaya çalıştı. .

BİRLİĞİ TELEFON YAĞMURUNA TUTTULAR

Takvim'in haberine göre: Bedelli askerlik görevi için geçtiğimiz günlerde Ankara'daki birliğine teslim olan Çağatay Ulusoy'un hayranları alarma geçti. Yakışıklı oyuncunun Mamak'taki MEBS Okul ve Eğitim Komutanlığı'nda askerlik yaptığını öğrenen hayranları, birliği telefon yağmuruna tuttu. İddiaya göre ünlü oyuncunun bir grup hayranı, yemin töreninde de yalnız bırakmak istemedikleri Ulusoy'u çıkışta coşkuyla karşılamayı planlıyor.

Ulusoy'la görüşmek için birliği telefon yağmuruna tutan hayranları ısrarlarına rağmen oyuncuya ulaşamadı.


Çağatay Ulusoy asker ocağında da yalnız değil! Hayranları birliği telefon yağmuruna tuttu
Haber Yayın Tarihi: 25.01.2020 03:44 

YORUMLAR


Son Dakika

Asansörde kendisini taciz etmeye çalışan adamı etkisiz hale getirdi
Birlikte basıldığı kadının eşini bıçaklayan Suriyeli sanığa 10 yıl hapis cezası verildi Survivor 2020'nin favorilerinden Uğur Pektaş, sakatlığı sebebiyle yarışmaya veda etti