Son Dakika Haberleri: Çalıntı araç parçalanmış halde bulundu

Çalıntı araç parçalanmış halde bulundu

30 gün önce

Çalıntı araç parçalanmış halde bulunduGAZİANTEP - Gaziantep'te 2 gün önce çalınan bir araç ormanlık alanda parçalanmış halde bulundu.

Çalıntı araç parçalanmış halde bulundu

GAZİANTEP - Gaziantep'te 2 gün önce çalınan bir araç ormanlık alanda parçalanmış halde bulundu. Polis olayla ilgili yaptığı operasyonda 3 kişiyi gözaltına aldı.

Edinilen bilgiye göre, Gaziantep'in Şahitkamil ilçesi Burç Ormanı civarında parçalanmış ve terk halinde çalıntı bir araç bulundu. Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Oto Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, harekete geçerek, operasyon düzenledi. Operasyonda H.K., A.Ç., E.G. isimli şahıslar ile birlikte çalıntı araca ait parçalar ile birlikte yakalandı. Yakalanan şahısların farklı zamanlarda çalınan iki aracın da failleri olduğu tespit edildi. Şahıslar alınan ifadelerinin ardından adli makamlara sevk edildi.

Öte yandan Şehitkamil ilçesi Yaprak Mahallesi Kepkep sokak üzerinde bulunan bir aracın ön camı kırılmak marifetiyle araçtan yapılan hırsızlık olayı ile ilgili polisin yaptığı operasyonda ise H.T. ile A.A. isimli şahıslar gözaltına alındı.

Çalıntı araç parçalanmış halde bulundu

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2019 06:15 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Suriye'de ateşkes anlaşmasına Esed yönetiminden ilk yorum: ABD ile Türkiye'nin anlaşması muğlak
ABD ile Türkiye'nin mutabakatı üzerine Rusya'dan ilk tepki: Suriye'nin ve Türkiye'nin güvenliğini garanti edecek şartlar oluşturulmalı Türkiye ile ABD anlaşması sonrası David Rothschild'ten dikkat çeken mesaj: Erdoğan, Trump'ı yıktı