Son Dakika Haberleri: Cami kapısında 100 lira bulan imam, kamera görüntülerini izleyince mest oldu

Cami kapısında 100 lira bulan imam, kamera görüntülerini izleyince mest oldu

9 gün önce

Güvenlik kamerası görüntülerinde yolda buldukları parayı cami girişine bırakan çocukları gören din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni Metin Yıldırım, büyük sevinç yaşadı.

Hangi ilimizde çekildiği bilinmeyen görüntülerde din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni Metin Yıldırım, görev yaptığı caminin kapısında 100 lira buldu. Sahibini bulmak için güvenlik kamerası görüntülerini izleyen Yıldırım, mest oldu.

"ÜMİDİMİZ ÇOCUKLARIMIZ"

Yıldırım, görüntülerde, yolda buldukları parayı cami girişine bırakan çocukları görünce hem şaşırdı, hem sevindi. Yıldırım, duygulandıran o anları, "Sizi yetiştiren anne babaya ve öğretmene helal olsun. Parayı sokakta bulmalarına rağmen haram paraya dokunmak yerine en uygun yere bırakmışlar, ümidimiz çocuklarımız" sözleri ile sosyal medya hesabından paylaşarak adam olacak çocukları açığa çıkardı.

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Din kültürü öğretmeni Yıldırım'ın sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım büyük ilgi topladı.

Cami kapısında 100 lira bulan imam, kamera görüntülerini izleyince mest oldu
Haber Yayın Tarihi: 12.09.2019 11:43 Lüks otomobilde intihar etmek isteyen kadın son anda kurtarıldı
Kaya Çilingiroğlu sosyal medyayı salladı! Canlı yayına alkollü çıktı iddiası Ultrasondaki esrarengiz görüntü tartışma yarattı Neslican Tay'a yapılan olumsuz yorumdaki isim benzerliği nedeniyle sosyal medyada mağdur olan kadın suç duyurusunda bulundu