Cami musluklarını çalan şüpheli güvenlik kamerasına takıldıktan sonra yakalandı - Son Dakika

Cami musluklarını çalan şüpheli güvenlik kamerasına takıldıktan sonra yakalandı

3 ay önce

Tokat'ta cami musluklarını çalan hırsızlık şüphelisi polisin takibiyle yakalandı. Şüphelinin şadırvandaki muslukları kırarak çaldığı anlar ise güvenlik kameralarına yansıdı.

Sulusokak Mahallesi'ndeki Ulu Camii'nde bir kişinin, avludaki şadırvandan muslukları söktüğünü fark edenler durumu polise bildirdi. Gelen polis ekibini fark edip kaçan şüpheli kısa süreli kovalamaca sonucu ara sokaklarda yakalandı. Hırsızlık anları ise caminin güvenlik kamerasına yansıdı.

22 MUSLUK ÇALDI

Öte yandan, E.K.'nın aynı mahalledeki Takkeciler ile Alaca Mescit camilerinden de musluk çaldığı tespit edildi. Polis ekipleri tarafından gözaltına alınan E.K. ifadesi alındıktan sonra adliyeye sevk edildi. E.K.'nin çaldığı toplam 22 musluk ise cami görevlilerine teslim edildi.

"CUMA GÜNÜ AYAKKABI HIRSIZLIĞI OLUYORDU"

Muslukları teslim alan Ulu Cami imamı Ali Yılmaz, ''Böyle bir olayla ilk defa karşılaştık. Daha önceden hırsızlık oluyordu, ancak genellikle cuma günleri ayakkabı hırsızlığı oluyordu'' dedi.

Cami musluklarını çalan şüpheli güvenlik kamerasına takıldıktan sonra yakalandı
Haber Yayın Tarihi: 06.12.2019 03:56 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Son Dakika

19 yaşındaki futbolcu Joseph Trevor, sınıf arkadaşı Megan Newman'a tecavüz edip öldürdü
Samsun'da tıraş ücretlerine 15 TL zam yapılacak Son dakika: ABD Başkanı Donald Trump: Erdoğan ile İdlib konusunda beraber çalışıyoruz