Canlı yayında büyük ayıp! Davutoğlu "Allah'tan korkun" diyerek sitem etti - Son Dakika

Canlı yayında büyük ayıp! Davutoğlu "Allah'tan korkun" diyerek sitem etti

Akit TV'de gazetecilerin sorularını yanıtlayan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, programdaki isimlerden Ali İhsan Karahasanoğlu'nun kendisine sesini yükselterek konuşması karşısında büyük şaşkınlık yaşadı.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Akit TV'de gazetecilerin sorularını yanıtladı. 28 Şubat döneminde başörtülülere yapılanlarla bugün Şehir Üniversitesi'ne yapılanların aynı olduğunu savunan Davutoğlu, Ali İhsan Karahasanoğlu ile sert bir tartışmaya tutuştu.

"ALLAH'TAN KORKUN"

Bu karşılaştırmanın yanlış olduğunu belirten Karahasanoğlu, canlı yayında Davutoğlu'na sesini yükselterek konuşmaya başladı. Karahasanoğlu'nun bu üslubundan rahatsız olduğu gözlenen Davutoğlu, "Misafire bir soru bir kere sorulur. Aynı teraneyi beş kere tekrar ederek saygısızlık yapılır mı? Bazı şeyleri Doğu Perinçek'le işbirliği yapanlara sorun. Ben burada CHP'nin avukatı değilim, hiç olmadım, hayatım CHP zihniyeti ile mücadele ile geçti. Siz de AK Parti'nin avukatı değilsiniz. Yanlışlıkların avukatlığını yapmayın. Allah'tan korkun" ifadelerini kullandı.

Canlı yayında Davutoğlu'na büyük ayıp! 'Allah'tan korkun' diyerek sitem etti

SOSYAL MEDYADA DA GÜNDEM OLDU

İkili arasındaki bu tartışma sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Özellikle Davutoğlu taraftarları Karahasanoğlu'nu sert sözlerle eleştirdi.

Canlı yayında büyük ayıp! Davutoğlu Allah'tan korkun diyerek sitem etti

Son Dakika

Diyarbakır'da tekstil fabrikasında çalışan 16 işçinin koronavirüs testi pozitif çıktı Fuhuş için anlaştığı kadını boş arazide öldüren zanlı: Telefonumu çalıp bana saldırdı Diyanet, kadın erkek el ele halay çekmenin ve horon tepmenin İslam'a aykırı olduğunu belirtti Interpol'ün aradığı 700 bin liralık otomobil, Konya'da bulundu 30-31 Mayıs'ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Kritik kararın verileceği toplantı başladı Profesör uyardı! Camilerde virüsü yayacak tekbir gibi yüksek sesli konuşmalar alçak tondan yapılmalı Aile kavgası bir babayı evlat katili yaptı Banka müdürü kadın, sokak ortasında saldırıya uğradı! Dehşete düşüren anlar kamerada Bakanlık, kendisini uzman çavuş olarak tanıtıp 43 kadına cinsel saldırıda bulunan "uzman sapık" için harekete geçti 15 Temmuz gazisinin yürek burkan dramı! Devlet büyüklerinden yardım bekliyor Taksici, doğum yapan kadını "Arabam pislenir" diye aracından indirdi Çankaya, Şenkaya ve Bingöl belediyelerine 98 zabıta memuru alınacak 7 çocuğu olan yaşlı kadın, hastaneden çıktığı gün eşyalarıyla birlikte sokağa atıldı Son Dakika: Salgında ölüm oranları açıklandı! Türkiye dünya devlerine taş çıkarttı Dün akşam doğu illerimizi ayağa kaldıran gök taşı nereye düştü? Uzman isim iki yeri işaret etti