Son Dakika Haberleri: Çelik, Gül ile Birlikte Parti Kuracakları İddialarını Yalanladı

Çelik, Gül ile Birlikte Parti Kuracakları İddialarını Yalanladı

5 yıl önce

AK Parti Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Çelik, Abdullah Gül ile parti kuracakları yönündeki iddiaları reddederek "Bunlar deli saçması şeyler." dedi.

Çelik, Gül ile Birlikte Parti Kuracakları İddialarını Yalanladı, System.String[]

CNN Türk ekranlarında yayınlanan Akif Beki ile Baştan Sona programına katılan AK Parti Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Çelik, Abdullah Gül ile yeni bir parti kuracakları iddiasına açıklık getirdi.

"İDDİALAR DELİ SAÇMASI"

İddiaların gerçeği yansıtmadığını söyleyen Çelik, şunları ifade etti:

"Ben söylenmesi gerekenleri, ilgili yerlerde çekinmeden söyleyen bir insanım. Böyle gizli saklı iş yapan, namertlerden değilim. Siyasi parti gizli gizli kurulur mu? Bu deli saçması bir şey. Sayın Gül, bana böyle bir vazife vermiş; benim haberim yok böyle bir şeyden. Sayın Gül Cumhurbaşkanıyken, sonra ayrıldıktan sonra da arkadaşlarıyla büyüttüğü harekete zarar vermemek için azami gayreti gösterdiğine şahit olanlardan biriyim. Ben Abdullah Bey'in AK Parti'ye zarar vereceğine inanmıyorum. Kendisi bizimle her zaman aynı fikirde olmayabilir. Cumhurbaşkanı Erdoğan'la da aynı fikirde olmayabilir ama AK Parti'ye zarar vermez. Tekrar ediyorum, parti kurma gibi bir düşüncemiz yok."

Çelik, Gül ile Birlikte Parti Kuracakları İddialarını Yalanladı
Haber Yayın Tarihi: 28.03.2015 12:59 İBB Başkanı İmamoğlu, eşinin dergiye verdiği pozlar hakkında ilk kez konuştu: Bilseydim engellerdim
Mucize Doktor'un fragmanı hatalı bir cümleden dolayı kaldırılıp yeniden yüklendi İranlı Hulk, Amerika'daki kafes dövüşü turnuvasına katılacak