Son Dakika Haberleri: Cem Yılmaz, Defne Samyeli'nin Yıllar Önceki Görüntülerini Buldu

Cem Yılmaz, Defne Samyeli'nin Yıllar Önceki Görüntülerini Buldu

9 ay önce

Defne Samyeli'nin yıllar önce bir reklam filminde oynadığı ortaya çıktı. Samyeli'nin görüntülerini fark eden kişi ise bir süredir birlikte olduğu Cem Yılmaz.

Cem Yılmaz, Defne Samyeli'nin Yıllar Önceki Görüntülerini Buldu, System.String[]

Cem Yılmaz ile olan birlikteliği ile gündemden düşmeyen Defne Samyeli'nin yıllar önce oynadığı reklam filmi, Samyeli tarafından sosyal medya hesabında paylaşıldı. Samyeli'yi videoda fark eden kişi ise sevgilisi Cem Yılmaz oldu. Samyeli, sosyal medya hesabından videoyu paylaşarak Cem Yılmaz'a özel teşekkür etti.

"CEM YILMAZ'A ÖZEL TEŞEKKÜRLERİMLE"

Instagram hesabından Defne Samyeli, yıllar önce ağabeyi ile oynadığı atari reklamından bir kesit paylaşarak "Kameralarla haşır neşirliğin ilk yılları.. Bunda Sühan Samyeli (Ortada) ile biraz figüran gibiyiz ama havalı rollerimizin olduğu reklamlarımız da oldu. Bu videoyu ve 10-11 yaşındaki hallerimizi bir çırpıda bulup fark eden Cem Yılmaz'a özel teşekkürlerimle..." notunu düştü.

Cem Yılmaz, Defne Samyeli'nin Yıllar Önceki Görüntülerini Buldu
Haber Yayın Tarihi: 01.03.2019 12:46 

YORUMLAR


Yaşar Büyükanıt, ölmeden önce verdiği son röportajda FETÖ'cü savcıyı affetmedi
Başörtülü hamile kadına çirkin saldırı! Darp edilen kadın hastaneye kaldırıldı MAK araştırma son anketi açıkladı: Meclis'te yer alan partilerin oy oranlarında büyük düşüş var