Son Dakika Haberleri: Cengiz Kurtoğlu'nun Kıvanç Tatlıtuğ ile çektirdiği fotoğraf sosyal medyada olay oldu

Cengiz Kurtoğlu'nun Kıvanç Tatlıtuğ ile çektirdiği fotoğraf sosyal medyada olay oldu

5 gün önce

Cengiz Kurtoğlu'nun bir ödül gecesinde karşılaştığı Kıvanç Tatlıtuğ ile çektiği fotoğraf sosyal medyayı alt üst etti. Arabesk müziğin yaşayan efsanesi, Tatlıtuğ ile çekildiği kareyi "Adam olmak işte böyle bir sevda" notuyla paylaştı.

Magazin Gazetecileri Derneği'nin düzenlediği 24. Altın Objektif Ödülleri geçtiğimiz gece muhteşem bir törenle sahibini buldu. Törene davetli birçok ünlü isimden arabesk müziğinin güçlü seslerinden olan Cengiz Kurtoğlu, gecede karşılaştığı yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile ayak üstü sohbet etti. Kurtoğlu, törende Yılın Erkek Sinema Oyuncusu Ödülü'nü alan Tatlıtuğ ile çekilmiş fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

GECEDE ALÇAK GÖNÜLLÜLÜĞÜ İLE DİKKAT ÇEKTİ

Gecede alçak gönüllüğü ile dikkat çeken ve bütün gece yanına gelen ünlü ünsüz herkesle fotoğraf çekilen Kıvanç Tatlıtuğ, davetlilerden takdir topladı. Tatlıtuğ'a bir özel övgü de Cengiz Kurtoğlu'ndan geldi.

"ADAM OLMAK BÖYLE BİR SEVDA"

Kurtoğlu, Kıvanç'la çekildiği fotoğrafını, "Şahsiyet, terbiye, adam olmak işte böyle bir sevda. Kıvanç kardeşim" notuyla paylaştı. Kurtoğlu'nun bu pozu sosyal medyaya damga vurdu. Kurtoğlu'nun takipçileri ve Tatlıtuğ hayranları fotoğrafa beğeni ve yorum yağdı.

Cengiz Kurtoğlu'nun Kıvanç Tatlıtuğ ile çektirdiği fotoğraf sosyal medyada olay oldu
Haber Yayın Tarihi: 08.11.2019 03:23 

YORUMLAR (7)


Ebru Polat'a Kadir İnanır'ın açıklaması soruldu: Artık konuşmak doğru olmaz
Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'un aldığı kiloların nedeni belli oldu Şarkıcı İrem Derici'yi taciz ettiği iddia edilen saplantılı hayranı pişman olduğunu söyledi Tuba Büyüküstün ve Beren Saat'in reddettiği reklam teklifini Fahriye Evcen kabul etti