Chloe Loughnan ile boşanma kararı alan Serdar Ortaç'tan ilk açıklama: Ne bileyim abi! - Son Dakika

Chloe Loughnan ile boşanma kararı alan Serdar Ortaç'tan ilk açıklama: Ne bileyim abi!

6 ay önce

Eşi Chloe Loughnan ile boşanma dilekçesi ortaya çıkan Serdar Ortaç, dün akşam hastane çıkışı görüntülendi. Ortaç, muhabirlerin soruları üzerine boşanma haberlerini yalanlamayarak konuyu geçiştirmeye çalıştı.

5 sene önce dünya evine girdiği Chloe Loughnan ile boşanma kararı alan Serdar Ortaç, dün akşam rahatsızlanınca soluğu hastanede aldı. Hastane çıkışı basın mensuplarıyla sohbet eden Ortaç, boşanma haberleri için "Ne bileyim abi" demekle yetindi.

EŞİYLE HASTANEYE GELDİ

Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan dün akşam özel bir hastanede görüntülendi. Eşiyle boşanmaya karar veren Ortaç, hastane önünde basın mensuplarını görünce otoparka inerek aracıyla çıktı. MS rahatsızlığı için kan vermeye geldiğini söyleyen Ortaç, eşinin de rahatsızlandığını ve hastanede olduğunu belirtti.

"NE BİLEYİM ABİ"

Ünlü şarkıcı, basın mensuplarının boşanma haberlerini sorması üzerine ise şunları söyledi: "Ne bileyim ağabey, ne diyeyim. Ben kan vermeye geldim, hatun ile aynı anda geldik…"

KARISINI BEKLEMEDEN EVE GİTTİ

Eşi Chloe'yi hastanede beklemeyen Ortaç, dikkatleri iyice üzerine çekti. Ortaç, "Zehirlenmiş mi ne olmuş bilmiyorum, ben de iyi değilim o yüzden gidiyorum" diyerek hastaneden ayrıldı. Ortaç'ın keyifsiz halleri ise dikkatlerden kaçmadı.

Chloe Loughnan ile boşanma kararı alan Serdar Ortaç'tan ilk açıklama: Ne bileyim abi!
Chloe Loughnan ve Serdar Ortaç'ın boşanma dilekçesi ortaya çıktı

Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan yarın boşanıyor mu?

Haber Yayın Tarihi: 08.08.2019 10:01 

YORUMLAR


Son Dakika

Koronavirüs ile ilgili tüyler ürperten görüntü! Hastanın kriz geçirdiği anlar kamerada
Üç ay önce Elazığ'ı depreme karşı uyaran Naci Görür'den yeni açıklama: 5 bölge tetikte! Aksaray'da koronavirüs şüphesiyle gözlem altına alınan Çinli turistler temiz çıktı

Son Dakika Haberleri