CHP'den Maçka Parkı'nda Adalet Nöbeti - 2 - Son Dakika

CHP'den Maçka Parkı'nda Adalet Nöbeti - 2

3 yıl önce

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce,"Tuğrul Türkeş'le Enis Berberoğlu aynı şeyi söyledi"Haber: Özgür ALTUNCU / Kamera: Yaşar KAÇMAZ - İstanbul DHACHP İstanbul İl Başkanlığı'nın Maçka Demokrasi Parkı'nda düzenlediği "adalet nöbeti" için kalabalık toplandı.

CHP'den Maçka Parkı'nda Adalet Nöbeti - 2, System.String[]

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce,


" Tuğrul Türkeş'le Enis Berberoğlu aynı şeyi söyledi"


Haber: Özgür ALTUNCU/ Kamera: Yaşar KAÇMAZ - İstanbul DHA


CHP İstanbul İl Başkanlığı'nın Maçka Demokrasi Parkı'nda düzenlediği "adalet nöbeti" için kalabalık toplandı.


CHP'li Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, Eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce parka ilk gelen isimler arasında yer aldı. Gazetecilere açıklama yapan İnce, "Tuğrul Türkeş'le Enis Berberoğlu aynı şeyi söyledi. İkisi de dedi ki, kim inanır Türkmenlere gittiğine bu silahların. Hatta yemin etti Tuğrul Türkeş. Aynı şeyi söyleyen CHP milletvekili hapiste. AKP milletvekili başbaka yardımcısı... Bunların partisinin adında 'Adalet' var. Batsın bunların adaleti. Birgün hesap verecekler. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Nasıl FETÖ'cüler kodesteyse, bunlar da kodeste olacak. Hiç kimsenin şüphesi olmasın. Zaman alacak biraz. En önemlisi belki de bu ülkenin Cumhurbaşkanı yok. O, Cumhurbaşkanı falan değil. Partinin başkanı, yargının başkanı, ordunun başkanı, bir partinin genel başkanı aynı zamanda. Partili Cumhurbaşkanı bu ülkenin sokaklarını kana bulamak istiyor. Bundan hiç kuşkum yok artık. Ama biz sağduyulu davranacağız. Hukuktan şaşmayacağız. Bunların ne mal olduklarını herkese anlatacağız" diye konuştu.


ADALET YAZILI DÖVİZLER TAŞIYORLAR


Parkta toplanan kalabalık adalet yazılı dövizler taşırken sık sık "Mustafa Kemal'in askerleriyiz" şeklinde slogan atıyor.

CHP'den Maçka Parkı'nda Adalet Nöbeti - 2

Haber Yayın Tarihi: 15.06.2017 11:28 Kaynak: DHASon Dakika

Eşinin telefonunda başka bir erkeğin fotoğrafını gören koca, eşini öldürüp intihara kalkıştı
İranlı kadının makatından uyuşturucu çıktı Rekabet Kurumu, 4 posta ve kargo firmasına 61,4 milyon lira ceza kesti

Son Dakika Haberleri